انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید

مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید

(۱۳۹۳/۰۹/۲۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ)'admin' نوشته: دستور زیر را باید از آن قسمت قبلی بردارید و به جای عبارتی که گفتید بنویسید :

کد پی‌اچ‌پی:
finish(); 

یعنی از آنجا حذف می شود و در روش onPause به شکل زیر نوشته می شود :

کد پی‌اچ‌پی:
@Override

protected void onPause() {

// TODO Auto-generated method stub

super.onPause();

finish();
        } 

(۱۳۹۳/۰۹/۲۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ)'alizzz' نوشته: و اگه نتونستم مشکل رو حل کنم،شما پیشنهادی دارید که تعداد اکتیویتی ها خیلی کم بشه . مثلا یک اکتیویتی باشه و با هر بار زدن روی دکه next عکس و موزیک اکتیویتی تغییر کنه.و این همه اکتیویتی هم نداشته باشیم؟ 

من ازتون نپرسیدم چرا تعداد زیادی Activity دارید، چون هر کس به روش خودش کد می نویسه و گفتم ممکنه برای مراحل بازی یا ... باشه، اما اگر صرفا برای نمایش تعدادی عکس و پخش موسیقی، از چندین Activity استفاده می کنید، توصیه من این است که تنها از یک Activity استفاده شود (چون اگر مثلا بخواهید تعداد موسیقی ها را به 200 افزایش بدهید، دیگر ادامه برنامه سازی با این روش، مقرون به صرفه نخواهد بود، منظورم از نظر زمان مورد نیاز برای قرار دادن محتوای جدید در برنامه اندروید است).
وقتی تنها یک Activity داشته باشیم، در کدهای Activity ، یک شماره دریافت می شود (هنگام رفتن به Activity ، شماره متناظر با محتوا را به آن ارسال می کنیم)، سپس بر اساس آن، یک عکس نمایش داده می شود و یک موسیقی هم پخش می شود. در مورد ساخت برنامه های اندروید ((محتوا محور))، در کلید زیر صحبت کرده ایم :

کلید شماره 2253

در کلید بالا، بیشتر در مورد متن صحبت کردیم ولی برای شما که با عکس و موسیقی سر و کار دارید، توصه می شود که مثلا نام گذاری فایل های mp3 ، به صورت زیر باشد :

کد پی‌اچ‌پی:
music_1.mp3
music_2
.mp3
music_3
.mp3
...سشس
music_30
.mp3 

یعنی پیشوند ثابت و یک پسوند متغیر (به صورت شماره). بعد وقتی که Activity ، مثلا شماره 10 را دریافت می کند، باید فایل music_10.mp3 را پخش کند.
هر کدام از دو ساختار را که انتخاب کردید، حتما روش release را بعد از stop بنویسید تا مشکل دوباره تکرار نشود.

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید - توسط pantherCt - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸, ۰۴:۲۱ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان