انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ساخت لیست علاقه مندی ها برای برنامه اندروید

مشکل در ساخت لیست علاقه مندی ها برای برنامه اندروید

با سلام
بنده یک برنامه با محتویات نوشتاری زیاد ساختم و برای فروش به  مارکت  کافه بازار ارسال کردم، ولی از من خواسته شده که لیست علاقه مندی ها را به برنامه ام اضافه کنم. بنده از کلید شماره 2259 استفاده کردم. با این تفاوت که اکتیویتی  Show_Subjects را نساختم و در عوض کدهای آن را  با کمی تغییرات در اکتیویتی های دیگر کپی کردم( فعلا در  3 اکتیویتی کپی کردم). در اکتیویتیfavoriets هم به جای
                Intent i = new Intent(getApplicationContext(), Show_Subjects.class);
                                i.putExtra("subject_number", favorite_number);
                                startActivity(i);
            }
در کد بالا قسمت show_subject را پاک کردم و به جای آن Page3  را وارد کردم
و همین را کپی کرده و یک بار page7 ویک بار هم page10 را وارد کردم.و البته متغیرها را غیر از i تعریف کردم
حالا مشکل اینجاست که وقتی در گوشی مثلا من page3 یا 2 یا مثلا  3 پیچ را با هم به علاقه مندی ها اضافه می کنم و بعد در لیست علاقه مندی ها روی عنوان مثلا page3 می زنم ابتدا به آخرین page( حتی اگر جزو لیست علاقه مندیها هم نباشد) که page10 باشد منتقل می شوم و بعد با هر بار زدن back گوشی به page7 ,بعد به پیج 3 منتقل می شوم. این قضیه هم بعد از کلیک روی  عنوان صفحات دیگری که در لیست علاقه مندیه ها هم هست صادق است.

ولی بنده میخواهم بعد از کلیک بر روی هر عنوان، به صفحه مربوط به خودش منتقل شوم و نه به تمام صفحات

ضمنا بنده متن های اصلی را در فایل string ننوشتم بلکه درون خود فایل xml هر اکتیویتی نوشتم، برای همین نتوانستم از show_subjects استفاده کنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشکل در ساخت لیست علاقه مندی ها برای برنامه اندروید - توسط alizzz - ۱۳۹۳/۰۸/۱۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان