انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ی کار با کانتکست (context) در برنامه نویسی اندروید ؟ (و notifications Floating)

نحوه ی کار با کانتکست (context) در برنامه نویسی اندروید ؟ (و notifications Floating)

سلام

من خواستم از این استفاده کنم منتها به 2تا مشکل خوردم اگه میشه راهنمایی کنید.

1- وقتی با استفاده از پنجره ظاهر شده وسط صفحه میخوام به اکتیویتی مورد نظر خودم در برنامم برم ، اکتیویتی رو از اول میسازه ( متود onCreate ) رو اجرا میکنه و اطلاعاتی که روی اکتیویتی مورد نظرم هست همش حذف میشه مثلا الان اگه شما چیزی روی nextActivtiy اعمال کرده باشید وقتی میخواید به این اکتیویتی برگردید کامل یه اکتیویتی دیگه ساخته میشه و اطلاعاتتون روی اون اکتیویتی رو نمیبینید مگر اینکه با دکمه بک اکتیویتی سCloseاخته شده جدید رو ببندید تا به قبلیه وارد بشید.

2- متود notification.setLatestEventInfo در فایل SampleOverlayService منسوخ شده و در اندرودی استودیو اصلا قبول نمی کنه تا برنامه رو کامپایل کنه بنابرین برای اجرای برنامه مجبور شدم همه بدنه متود foregroundNotification از فایل SampleOverlayService رو حذف کنم ( برای تست برنامه ) ، ضمنا ترجیحا میخوام از ناتیفیکیشن برای حذف پنجره استفاده نشه و در متود onDestroy در اکتیویتی اصلی برنامه حذفش رو بگنجونم ، میتونید راهنمایی کنید ؟ یا اگه نمیشه مشکل منسوخ بودن این متود ناتیفیکیشن رو چطور حل کنم ، در این مورد سرچ کردم اینو پیدا کردم که مثل اینکه طریقه حل این مشکل رو توضیح داده منتها چون تاحالا با ناتیفیکیشن کار نکردم زیاد سر در نیاوردم. Undecided 
Huh

ممنون
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: نحوه ی کار با کانتکست (context) در برنامه نویسی اندروید ؟ (و notifications Floating) - توسط behnam - ۱۳۹۵/۰۱/۱۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان