انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ساخت قسمت جست و جو

مشکل در ساخت قسمت جست و جو

(۱۳۹۳/۰۴/۰۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ)'admin' نوشته:
(۱۳۹۳/۰۴/۰۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ)'civilroid' نوشته: سلام خسته نباشید من یک لیست سفارشی طبق مطالب خودتون ساختم.توی اون مطلب تنها یک فایل جاوا و یک فایل xml برای نمایش تمام موضوعات موجود در لیست ساختیم.من نتونستم قسمت سرچ رو به اون پروژه اضافه کنم و با زدن علامت ذره بین برنامه بسته میشود.لطفا بگید چه تغییراتی باید توی کد بدم ممنون

سلام.
جستجو بر اساس یک آرایه رشته ای (string array) می باشد که در فایل strings.xml تعریف شده است. حال اگر ساختار برنامه شما متفاوت است (یعنی فرض کنیم که موضوعات را به شیوه دیگری نمایش می دهید)، نیازی به تغییر نوع تعریف آرایه رشته ای و همچنین ساختار آن ListView که برای Activity مربوط به جستجو ساختیم، نمی باشد و تنها باید کدهای مربوط به نوع عملکرد item ها بعد از اشاره کاربر بر روی نتایج جستجو را تغییر بدهید.

در اینگونه موارد، توصیه من این است که برنامه نویسان ابتدا تمامی بخش های پروژه موجود در سایت را یاد بگیرند و سپس، کدهای آن را به برنامه خود اضافه کنند.

در صورت مواجه شدن با خطا، می توانید از روش خطایابی شرح داده شده در مبحث زیر استفاده کنید :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=813

با تشکر از راهنماییتون من مشکل رو حل کردم فقط یک ایراد در جستجو هست،
وقتی روی نتایج جستجو کلیک میکنم یک موضوع بی ربط به اون نمایش داده میشه!برای مثال فرض کنید لیست شامل 10 مبحث است و عنوان اولین مبحث "نرم افزار" و عنوان پنجمین مبحث "سخت افزار" است.حالا وقتی "سخت افزار" رو جستجو میکنم چون در نتایج جستجو در جایگاه اولین مبحث قرار میگیره با کلیک روی اون محتوای مبحث اول یعنی "نرم افزار" نمایش داده میشهچون جستجو جایگاه مباحث رو تغییر میده....لطفا راهنمایی کنید کد مربوط به کلیک روی مباحث رو چطور باید بنویسم وقتی فقط یک اکتیویتی برای نمایش همه مباحث وجود دارد.
اگر لطف کنید کلید مربوط به لیست سفارشی رو با جستجو تکمیل کنید ممنون میشم چون این حالت جستجو خیلی کاربردیتره
بازم ممنون از زحمتاتون

پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط momayyezi_m - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط admin - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط momayyezi_m - ۱۳۹۲/۱۰/۱۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط admin - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط momayyezi_m - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط admin - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط civilroid - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط admin - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ
RE: مشکل در ساخت قسمت جست و جو - توسط civilroid - ۱۳۹۳/۰۴/۰۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ