انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با چه نرم افزای برنامه نویسی اندروید انجام دهم

با چه نرم افزای برنامه نویسی اندروید انجام دهم

(۱۳۹۲/۰۸/۱۹, ۰۶:۵۶ ب.ظ)'ali' نوشته:
(۱۳۹۲/۰۸/۱۸, ۰۸:۰۸ ب.ظ)'cloner' نوشته: بهترین نرم افزار  و درعین حال پرکاربردترین نرم افزار برای برنامه نویسی اندروید چه برنامه ای هستش؟؟

بستگی داره شما باچه زبانی و چجور برنامه ای میخواید بسازید
بنظر من همون نرم افزار eclipse برای برنامه های ساده مناسبه چون کار باهاش چندان سخت نیست و زبان برنامه نویسیشم بر پایه جاوا هس
در عین حال نرم افزار های دیگه ای هم وجود دارن که طرفداران مخصوص خودشو دارن
مثلا نرم افزار Dreamweaver (زبان HTML5) برای برنامه هایی خوبه که محتویات اصلیشون مطلب های مختلف هست چون دقیقا مثل این این میمونه
که دارید برای سایت صفحه میسازید برای همین از نظر گنجوندن نوشته ها کاملا راحت هستید
اگر هم در نظر دارید بازی بسازید باید از موتور بازی سازی Unity (زبان های سی++، جاوااسکریپت، سی‌شارپ) استفاده کنید
البته کار با یونیتی کمی پیچیده و دشوار هست چون شما باید در زمینه های مختلفی کار کرده باشید مثل گرافیک و انیمیشن
باید بگم که در حال حاضر محبوب ترین نرم افزار برای ساخت بازی اندروید یونیتی هست
از نظر برنامه اندروید باید بگم که دقیقا نمیدونم ایکلیپس پرکاربردترین باشه اما یکی از مهم ترین نرم افزار ها برای ساخت برنامه اندروید محسوب میشه
اگه شما میخواهید تازه شروع کنید پیشنهاد من ایکلیپس هست اما اگر میخواهید فقط در ساخت بازی فعالیت کنید مستقیما سراغ یادگیری
نرم افزار یونیتی برید چون زبان این دو برنامه به هم هیچ ربطی نداره و اینطور نیست که کسی کار با ایکلیپس رو بلد باشه پس حتما در یونیتی هم
مهارت داره.نرم افزار یونیتی 80 درصد کار گرافیک و فقط 20 درصد کدنویسی داره در حالی که در ایکلیپس این ارقام برعکس هستند
موفق باشید

داداش راهنماییات خیلی خوبو مفید بود و خوب شد که بهم گفتی
چون من کمی به زبان سی++ و سی شارپ تسلط دارم اما نه بصورت حرفه ای
با این حال به نظر شما من تو قسمت ساخت بازی برم بهتره یا برنامه ساختن؟
خودم که به ساخت بازی علاقه دارم
Unity v4.2.0f4 - این ورژن رو دارم دانلود میکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط momayyezi_m

پیام‌های این موضوع
RE: با چه نرم افزای برنامه نویسی اندروید انجام دهم - توسط cloner - ۱۳۹۲/۰۸/۱۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان