انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهش می کنم حل کنید

خواهش می کنم حل کنید

[font][font]یک سیستم تکاملی را برنامه نویسی کنید که مقدار مینیمم تابع زیر را بیابد[/font][/font][font][font]:[/font][/font][font][font]f [/font][/font][font][font]= -[/font][/font][font][font]x[/font][/font][font][font]sin[/font][/font][font][font]( [/font][/font][font][font]x[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font], [/font][/font][font][font]x[/font][/font][font][font]=[/font][/font][font][font][[/font][/font][font][font]-[/font][/font][font][font]250,[/font][/font][font][font]+[/font][/font][font][font]250][/font][/font][font][font]الف[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]نمودار این تابع را ترسیم نمایید[/font][/font][font][font].[/font][/font][font][font]ب[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]تعداد بیتهاي کروموزوم را [/font][/font][font][font]16 [/font][/font][font][font]در نظر بگیرید[/font][/font][font][font].[/font][/font][font][font]ج[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]تعداد جمعیت اولیه را [/font][/font][font][font]5 [/font][/font][font][font]و الگوریتم تکاملی خود را تا [/font][/font][font][font]20 [/font][/font][font][font]نسل ادامه دهید[/font][/font][font][font].[/font][/font][font][font]د[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]در هر نسل [/font][/font][font][font]10 [/font][/font][font][font]فرزند تولید نموده و از بین [/font][/font][font][font]15 [/font][/font][font][font]کروموزوم موجود [/font][/font][font][font]( 5 [/font][/font][font][font]والد و [/font][/font][font][font]10 [/font][/font][font][font]فرزند[/font][/font][font][font]) 5[/font][/font][font][font]کروموزم برتر را براي نسل بعد انتخاب نمایید[/font][/font][font][font].[/font][/font][font][font]ه[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]در پایان هر نسل، مکان [/font][/font][font][font]5 [/font][/font][font][font]کروموزم انتخاب شده [/font][/font][font][font]([/font][/font][font][font]براي بقا[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]را در نمودار نشان دهید[/font][/font][font][font].[/font][/font][font][font]و[/font][/font][font][font]) [/font][/font][font][font]تا حد امکان، برنامه خود را بصورت ویژوآلی تولید نمایید و سعی نمایید عملیات داخلی[/font][/font][font][font]الگوریتم را در نمودارها نمایش دهید[/font][/font][font][font]. ([/font][/font][font][font]اختیاري[/font][/font][font][font])[/font][/font]
پاسخ

پیام‌های این موضوع
خواهش می کنم حل کنید - توسط الهه - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
RE: خواهش می کنم حل کنید - توسط admin - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان