انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تم اندروید و طریقه ساخت ان

تم اندروید و طریقه ساخت ان

خب اینجا چند تا مطلبو قبل از اینکه اموزشو شروع کنیم بگم
این فایل رو دانلود کنید و پس از دانلود از حالت فشرده خارجش کنید و وارد فولدر files شوید. دو تا فایل وجود داره اولیش اسمش go launcher exهست که فایل اصلی لانچر گو می باشد
فایل دوم هم تم پاندا کونگفو کار هست که برای نمونه گذاشتم اگر بازم تم خواستید میتونید به بازار رفته و عبارت تم
را به انگلیسی یا فارسی سرچ کنید
من گو لانچرو روی you wave تست کردم کاملا درست کار میکنه پس کاری که میکنید اینه:
you wave رو اجرا میکنید و go launcher روش نصب میکنید(طریقه نصب برنامه روی you wave)
حالا روی دکمه home که ماله خود نرم افزار هست کلیک کنید سیستم عامل که میبینه دو تا نرم افزار با قابلیت مشابه وجود داره(منظورم اجرا کننده گوشی و اجرا کننده گو هست)از شما می پرسه کدوم را استفاده کنم که دو تاشو نشونتون میده شما لانچر گو را انتخاب کنید و اگر میخواهید از این به بعد همیشه لانچر گو پیشفرض باشه گزینه use as default که توی همون پیغام هست رو تیک دار کرده بعد روی لانچر گو کلیک کنید.حال گوشی شما گو لانچری است!
حالا هر تمی را خواستید نصب کنید اما بطور خودکار اجرا نمی شوند برای اجرا:
به صفحه اصلی بروید و روی menu نرم افزار کلیک کنید که مشاهده میکنید تبی بالا می اید که قبلا نبود و مخصوص خود گو می باشد
روی add کلیک کنید و به قسمت theme بروید بر روی theme کلیک کنید و همه ی تم های نصب شده را خواهید دید و هر کدام را خواستید روی ان کلیک کنید
حالا میتونید با گو لانچر کار کنید بهتون پیشنهاد میکنم که به قسمت ها و تنظیمات مختلف گو لانچر برید و تنظیماتو دستکاری کنید ببینید چه اتفاقاتی می افتد و هر تنظیم مربوط به چی هست
برای ساخت تم شما دقیقا باید بدونید هر قسمت گو لانچر مربوط به چیه پس همین الان باید کار باهاشو شروع کنید و با همه تنظیماتش اشنا باشید برای رفتن به تنظیمات گو لانچر در صفحه اصلی روی دکمه menu کلیک گرده و روی preferencesکلیک کنید
(دقت کنید که settingsدر این تب تنظیمات خود گوشی می باشد نه گو لانچر)
Smile بیایید دنیا را بسازیم نه با دنیا بسازیم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، matrix ، میثم

پیام‌های این موضوع
تم اندروید و طریقه ساخت ان - توسط ali - ۱۳۹۲/۰۳/۲۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ
RE: تم اندروید و طریقه ساخت ان - توسط ali - ۱۳۹۲/۰۳/۲۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ
RE: تم اندروید و طریقه ساخت ان - توسط ali - ۱۳۹۲/۰۳/۲۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
RE: تم اندروید و طریقه ساخت ان - توسط hossein__saeedi - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶, ۰۶:۳۱ ب.ظ
RE: تم اندروید و طریقه ساخت ان - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷, ۱۲:۱۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان