انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : صفر کردن درصد مشخصی از عناصر یک ماتریس سه بعدی به صورت رندوم

سوال : صفر کردن درصد مشخصی از عناصر یک ماتریس سه بعدی به صورت رندوم

سلام . 
کداتون به هم ریخته بود ، مجبور شدم کدها رو ویرایش کنم .
شما باید به جای == از =~ استفاده کنی . اصلا حلقه while اجرا نمیشه .
تازه یک مورد مهمتر ، ممکنه percent_eliminate دقیقا برابر 30 نشه . مثلا با توجه به تعداد درایه ها ، بشه 30.1 .
دوست من ، هم کدها و هم ارسال هاتون در این انجمن رو با حوصله بنویسید . تا به مشکل برخوردید سریع اینجا مطرح نکنید بلکه وقت بگذارید و اگر بعد از یکی دو روز به نتیجه نرسیدید بیاید و اینجا مطرح کنید . سود این روش به خودتون میرسه و مطمئنا ما هم از چیزهایی که در رویارویی با این مشکلات یاد میگیرید ، بهره خواهیم برد . 
همیشه هم روشتون رو اول روی ماتریس های کوچک اجرا کنید تا دیدتون باز بشه و کورکورانه با ماتریس های بزرگ کار نکنید وگرنه بهتون قول میدم همه چی هم که درست به نظر بیاد باز هم ممکنه یه جایی رو اشتباه کرده باشید .
موفق باشی دوست عزیز .

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: سوال : صفر کردن درصد مشخصی از عناصر یک ماتریس سه بعدی به صورت رندوم - توسط admin - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰, ۰۳:۱۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان