انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش درصد پیشرفت دانلود در نوار اعلان

نمایش درصد پیشرفت دانلود در نوار اعلان

دوستان عزیز سلام  Heart

داخل برنامه ای که ساختم یک فایل APK هنگام ورود کاربر به صورت خودکار دانلود میشه و در کارت حافظه ذخیره میشه همچنین نوار درصد پیشرفت داخل یک دیالوگ باکس به کاربر نمایش داده میشه که بعد از کامل شدن دانلود کاربر به صفحه نصب اون فایل APK هدایت میشه و تمام !

حالا من میخوام 2 تا کار انجام بدم که نیاز به راهنمایی دارم! امیدوارم اینجا بتونم مشکلم رو حل کنم

1- میخوام دانلود فایل داخل یک سرویس قرار بگیره تا کاربر حتی اگه از برنامه خارج شد دانلود فایل متوقف نشه ! البته با خوندن یکی از کلیدها که مربوط به این کار بود موفق شدم دانلود رو داخل سرویس قرار بدم تا با خروج از برنامه دانلود متوقف نشه اما مشکل اینجا بود که وقتی کاربر مجددا وارد برنامه میشه حتی با این که برنامه در حال دانلود فایل هست اون دیالوک مربوط به نمایش درصد پیشرفت دیگه نمایش داده نمیشه تا کاربر متوجه بشه دقیقا چند درصد از فایل دانلود شده ! 

2- میخوام نوار درصد پیشرفت دانلود داخل نوار اعلان به کاربر نمایش داده بشه ! (هر چی جستجو کردم نتونستم راهنمایی برای انجام این کار پیدا کنم)

خواهشا راهنمایی کنید، مچکرم از سایت خوبتون
[عکس: Instagram-Fallow-Cover-Sibroid.jpg]

فروش اختصاصی سورس کد فالوئر بگیر اینستاگرام و ممبر بگیر تلگرام

پاسخ

پیام‌های این موضوع
نمایش درصد پیشرفت دانلود در نوار اعلان - توسط allowmahdi - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸, ۰۷:۴۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان