انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره عکس در حافظه خارجی

ذخیره عکس در حافظه خارجی

(۱۳۹۵/۰۵/۱۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ)so2011 نوشته:
(۱۳۹۵/۰۵/۱۴, ۰۹:۱۰ ق.ظ)farhad1793 نوشته: بله یه آرایه دارم که دکمه هایی که عکس بعدی و قبلی رو تو ایمیج ویو نمایش میدن طبق اون آرایه عکس بعدی و قبلی رو تو ایمیج ویو ست میکنن
الان دکمه ای که عکس رو ذخیره میکنه positionش. رو از دکمه های بعدی و قبلی دادم یعنی دکمه ذخیره طبق دکمه بعدی و قبلی عکس رو ذخیره میکنه 
بنابرین باید از دکمه های بعدی یا قبلی استفاده بشه تا دکمه ذخیره کار کنه و اگه مستقیما از گرید ویو به صفحه نمایش منتقل شی و بخوای ذخیرش کنی فورس کلوز میده

نمیدونم متوجه شدین یا نه خیلی سخته توضیحش!!!

سوالتون خیلی خیلی مبهمه.
منظور از "گرید ویو به صفحه نمایش منتقل شی" چیه؟ صفحه نمایش منظور چیه؟
+تصورم از برنامه شما اینه که"دوتا اکتیویتی دارید که یکی شامل Grideview و دیگری دارای  دو Button  که با کلیک بر عناصر گرید ویو عکس ذخیره نمیشود" درسته؟؟
-اگه مشکل اینه،اول اسم اون عکسی که روش کلیک شده و به اکتیویتی نمایش عکس رفته رو با اینتنت میفرستی و اون متغییر رو بجای متغییر در کد ذخیره عکس قراربده تا عملیات انجام بشود!

+اگر مشکل چیز دیگه ای هست،باید سوالتون رو واضح مطرح کنی و اول برنامت یا هدفت رو توضیح بدی تا یه برداشت ازش داشته باشم تا بتونم راهنمایی کنم !!!!!!!!

یه چیزی مشابه همین

منظورم از صفحه نمایش ، اکتیویتی ای هستش که عکس تو ایمیج ویو به نمایش درمیاد!

من دو تا اکتیویتی دارم تو یکیش فقط گرید ویو دارم و تو اکتیویتی دیگه ایمیج ویو و ۳ تا دکمه. یکیش برای ذخیره عکس و دوتای دیگه برای عکس بعدی و قبلی.

میفهمم شما چی میگین. موقعیت گرید ویو رو با اینتنت به اکتیویتی دیگه فرستادم.
اگه همون متغیر فرستاده شده رو جای متغیر ذخیره عکس قرار بدم عکس ذخیره میشه اما اگر توسط دکمه عکس بعدی و یا قبلی عکس ایمیج ویو رو عوض کنم ، وبخوام اون عکس رو ذخیره کنم بازم همون عکس که ابتدا به نمایش دراومده بود ذخیره میشه!

بنابراین من اومدم از متغیر دکمه عکس بعدی برای متغیر ذخیره استفاده کردم 
بنابراین هنگامیکه میخوام اولین عکسی که در ایمیج ویو نمایش داده میشه رو ذخیره کنم فورس کلوز میده

آخه یه مشکلیه که اصلا نمیشه توضیح داد!!! اگه بازم متوجه نشدین پروژه کامل رو براتون میفرستم خودتون ببینین!
پاسخ

پیام‌های این موضوع
ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط farhad1793 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲, ۰۷:۲۱ ق.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط farhad1793 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط so2011 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط farhad1793 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط so2011 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴, ۰۲:۵۹ ق.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط farhad1793 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴, ۰۹:۱۰ ق.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط so2011 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط farhad1793 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط so2011 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
RE: ذخیره عکس در حافظه خارجی - توسط farhad1793 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ