انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در select از پایگاه داده موجود در سرور (برنامه نویسی اندروید)

سلام وقت بخیر دوستان من در نحوه Select به مشکل بر خوردم .
برنامه برای سایت ایجاد کردم که در فایل واسطش (php) برای انتخاب متن عنوان دستور چیزی برنمی گرداند !

روال کار به اینصورته که می خواهم عناوینی که دارای عبارت نرم افزار هستند را در آرایه بریزم .
اینم کدی که نوشتم :

کد پی‌اچ‌پی:
SELECT post_title FROM wp_cityposts where post_type='post' and post_status='publish' and post_title like '%نرم افزار%' LIMIT 1,10 
پاسخ

سلام.
من مشکلی در query (کد sql) نمی بینم (حداقل در نگاه اول که درست به نظر می آید).
بهتر است ابتدا به جای کلمه ((نرم افزار))، یک کلمه انگلیسی موجود در ردیف ها را تست کنید. اگر باز مشکل داشت، کدهای PHP را چک کنید. یعنی ممکن است مشکل در چگونگی اجرای query توسط کدهای PHP باشد. مثلا گاهی ما query را درست می نویسیم، اما نتایج را به درستی fetch  نمی کنیم.

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mcn.nice

(۱۳۹۴/۰۹/۲۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)admin نوشته: سلام.
من مشکلی در query (کد sql) نمی بینم (حداقل در نگاه اول که درست به نظر می آید).
بهتر است ابتدا به جای کلمه ((نرم افزار))، یک کلمه انگلیسی موجود در ردیف ها را تست کنید. اگر باز مشکل داشت، کدهای PHP را چک کنید. یعنی ممکن است مشکل در چگونگی اجرای query توسط کدهای PHP باشد. مثلا گاهی ما query را درست می نویسیم، اما نتایج را به درستی fetch  نمی کنیم.

Flower

دقیقا من گرفتم یک نام لاتین موجود را جستجو کردم باز هم چیزی نیامد!
و ناگفته نماند که جستجو را در phpmyadmin تست کردم جواب داد ولی اینجا آرایه خروجی خالی است .
اینم کد :
کد پی‌اچ‌پی:
           $q=mysqli_query($con,"SELECT * FROM wp_cityposts WHERE post_title LIKE '%نرم‌افزار%' LIMIT 0 , 30");

//$al=mysqli_query($con,"SELECT post_title FROM wp_cityposts ");

$arr = array();

while($r mysqli_fetch_assoc($q))
        {

$arr[]=$r;
        }

//    }

var_dump($arr);

print(json_encode($arr)); 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن: