انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دنبال یک حامی برای تبلیغ برنامه ام در عدد

سلام دوستان 
دوستان چون سنم زیادنیست پول زیادی هم ندارم اگه کسی پیدا بشه پول تبلیغ را به من بدهد خیلی خوب می شود.
اگر 100000تومن بدید = ۱۰% کل فروشم را برایتان می دهم
اگر 200000 تومن بدید = ۲۰% کل فروش
و یه سوال داشتم از انهایی که ایا در عدد برنامه شان را تبلیغ کردند جواب گرفتند یا نه؟
اگر موافقید با من تماس بگیرید.
Erfannj.en@gmail.com 
پاسخ

قبل از اینکه برنامه تون تبلیغ کنید در عدد .اول ببنید نرم افزار تون توانایی جذب مخاطب داره یا نه.(ایده جدید ،یا ویژگی بارز و....)
چون تبلیغ عدد براساس کلیک است،و تنها کاری که میکنه شخص به صفحه نرم افزار شما هدایت میکنه.
عدد تا اینجای کار رو برعهده داره.بقیه کار به اپ شما بستگی داره که شخص بعد از خوندن ویژگی های نرم افزارتون اون دان میکنه یا نه)
چون تبلیغات مثل عدد ،سریعا حجم پولی شما تموم میکنه.(چون براساس کلیک هست و جامعه آماری بالایی داره نسبتا)
پس اگر نرم افزارتون ساده و محتوا محور هست،به نظر من و براساس تجربه ای که دارم،استفاده نکنید از تبلیغ .چون ممکنه پول خودتون هم درنیاد .
خیلی از افراد میشناسم،یه نرم افزار واقعا معمولی ساختن،و 50 هزار تومن تبیلغ خریدن  و ولی تا سقف 40 هزارتومن هم درنیوردن.
اگر واقعا تصمیمت گرفتی که تبلیغ کنی.بهتره با دیجی اد تبلیغ کنی با مبلغ کم مثلا 10 هزار تومن ،ببینی اصلا نرم افزارت کاربر میتونه جذب کنه یا نه.
بعد اش اگه شخصی 100 هزار به شما بده.باید اپ شما 2 میلیون بفروشه .که کسر 40 درصد بازار .میمون 1 میلیون 200 .که 10 درصد به شخص بدی میشه 120 هزار تومن.
که شخص یعنی 20 هزار تومن سود میکنه!.
بهتره تا همه چیز نسنجیدی ،اقدام نکنی.چون تبلیغ آمار بازدید میبره بالا لزوما آمار خرید نمیبره بالا
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Erfannj ، alizzz ، sinabelle ، electroncompany ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان