انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست ویو

لیست ویو

با سلام
من طرز ساختن لیست ویو رو از سایت شما یاد گرفتم ولی چکار باید کنم که وقتی مثلا روی یکی از آیتم ها کلیک میشه به صفحه خاصی بره
مثلا روی آیتم یک کلیک کنم بره به اکتیویتی 1 و وقتی روی آیتم 2 کلیک میکنم بره به اکتیویتی 2 و یه صفحه متشکل از متن و عکس نشون بده نه اینکه فقط بگه you clicked on item 1 میخام یه صفحه نشون بده
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ

لیست ویو

سلام :
ببین دوست عزیز همونجای که شما اگر you clicked on item 1  را به کاربر نمایش دادی بر اساس اون آموزش در واقع تمام کار رو انجام دادی!!!
به اینصورت که او آیتمی که کلیک شده رو تونستی بگیری پس کافی است اگر می خواهی به اکتیویتی جدید بری یه کد مثل این قرار بدی:
کد پی‌اچ‌پی:
startActivity(new Intent(MainActivity.this,first.class)) ;//MainActivityاکتیویتی که الان داخل اون هستی 
یعنی به جای نمایش اون toast از کد بالا برای هر position استفاده کن
اگر کاربر روی position اول زد به اکتیویتی اول بره . اگر کاربر روی  دوم position کلیک کرد به اکتیویتی دوم  بره و....
اما این کار اصلا حرفه ای نیست در واقع شما باید id position اون آیتمی را که کلیک می شود بگیری بعد داخل اون Intent قرار بدی بعد همه کلیک هات رو به یک اکتیویتی ارجاع بدی و در متد oncreate اون اکتیویتی جدید ابتدا بیایی آی دی را بگیری و بعد موادری که می خواهی متناسب با اون id position به کاربر نمایش بدی. در واقع یک اکتیویتی و یک فایل xml کافی است برای نمایش محتویات البته به غیر از اون اکتیویتی که لیست داخل اون هست.
از اینجا این سوال که شبیه سوال شما هست رو مطالعه کن امیدوارم مفید باشه

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان