انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به هم ریختن حروف فارسی (در برنامه نویسی اندروید)

سلام
وقتی یه متن رو توی یک button  میخوام بنویسم به صورت مربع مربع نشون داده میشه و و قتی توی شبیه ساز اجراش میکنم کلا حروف فارسی به هم میریزه ........

اینم عکس هایی از به هم ریختن حروف فارسی: اولی مال خود اکلیپسه دومی هم مال شبیه سازه

دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۵/۲۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ)'hhossein73' نوشته: سلام
وقتی یه متن رو توی یک button  میخوام بنویسم به صورت مربع مربع نشون داده میشه و و قتی توی شبیه ساز اجراش میکنم کلا حروف فارسی به هم میریزه ........

اینم عکس هایی از به هم ریختن حروف فارسی: اولی مال خود اکلیپسه دومی هم مال شبیه سازه

این مشکل گاهی 1 به 1000 اتفاق میوفته که فارسی رو ساپورت نمیکنه تو بعضی پروژه ها که تو اندروید استودیو امکانش کمتر هست.
این دو راه رو من خودم تست کردم به نتیجه رسیدم (مشکل شمارو داشتم):
1-یه پروژه دیگه ایجاد کنید و اطلاعات رو اونجا از اول برنامه نویسی کنید (ترجیحا فرمت کد رو از UTF-8 یبار به UTF-16 تبدیل کنید بعد دوباره برگردونید)
2-میتونید پروژتون رو تو اندروید استودیو باز کنید و از اندروید استودیو استفاده کنید
3-ورژن ایکلیپس رو تغییر بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط hhossein73 ، admin

(۱۳۹۴/۰۵/۲۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ)'Mr.Cna' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۵/۲۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ)'hhossein73' نوشته: سلام

این مشکل گاهی 1 به 1000 اتفاق میوفته که فارسی رو ساپورت نمیکنه تو بعضی پروژه ها که تو اندروید استودیو امکانش کمتر هست.
این دو راه رو من خودم تست کردم به نتیجه رسیدم (مشکل شمارو داشتم):
1-یه پروژه دیگه ایجاد کنید و اطلاعات رو اونجا از اول برنامه نویسی کنید (ترجیحا فرمت کد رو از UTF-8 یبار به UTF-16 تبدیل کنید بعد دوباره برگردونید)
2-میتونید پروژتون رو تو اندروید استودیو باز کنید و از اندروید استودیو استفاده کنید
3-ورژن ایکلیپس رو تغییر بدید

چطور باید فرمت رو از UTF-8 به UTF-16 تبدیل کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش باید دوباره برش گردونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ینی دوباره باید به حالت UTF-8 در بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان