انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل جدی در ایجاد اکشن بار شرلوک و silding menu ,action bar appcompat (اندروید)

با سلام خدمت برداری برنامه نویس عزیز 
والله من یه مشکل عجیب دارم من هر روشی رو که توی نت ساخت اکشن بار برای آندروید 2.2 به بالا باشه رو انجام دادم روی نسخه 4.0.0 به بالادرست اجرا میشه اما روی گوشیه خودم اجرا نمیشه و کراش میکنه من از طریق کد های همین جا فهمیدن sdk سیستم گوشیم 10 هستش الان واقعان موندم نمی دونم چی کاربکنم از مدیریت عزیز می خوام این همه  آموزش های خوبی گذاشتن لطفاً این موضوع رو هم پیگیری بکنن و در ضمن اون اسلایدنگ منوی های که آموززشش رو گذاشتن با شروک بود آنا هم توی 4..0.0 به بالا اجرا میشه رو شبیه ساز اجرا میشه اما رو ی گوشیم کراش میکنه ؟؟؟؟؟؟؟ 
پاسخ
 سپاس شده توسط mina73

سلام.
ابتدا بفرمایید که از کدام شماره کلیدها استفاده کرده اید.
کتابخانه ActionBarSherlock ، گزینه مناسبی برای ساخت action bar های قابل اجرا در api های پایین می باشد.
Sliding Menu (یا Navigation Drawer) موجود در کلید زیر، نباید در api های پایین مشکلی داشته باشد (آن را روی گوشی خود تست کنید) :

کلید شماره 3022

در کل، قبل از استفاده از اینگونه پروژه های اندروید، ابتدا آنها را بر روی api های مورد نظر خود تست کنید. مثلا ممکن است در وب سایت های مختلف، 10 روش برای ساخت Sliding Menu شرح داده شده باشد، اما تنها نیمی از آنها بر روی api های پایین کار کنند. بنابراین بهترین راه این است که همه آنها را بر روی api های مختلف تست کرده و سپس بهترین روش را انتخاب کنیم.
همچنین برای پروژه اندروید خود، تنها راه این است که بر روی گوشی مورد نظر خطایابی کنید (کلید شماره 813). اگر مشکل اساسی داشت، از روش دیگری بهره ببرید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط game100

با سلام خدمت مدیریت عزیز من هر کاری میکنم نمیشه و اون عیب یابی هم که گفتید گوشیم چینه درایورش پیدا نی اما من با نصب نرمافزار کلیدستان اکشن بارش سفارشیش نشون داده شد مثل فست دیشکنری ؟؟؟
پاسخ

برای Sliding Menu که دقیقا شماره کلید را ذکر کردم، در مورد action bar ، چون از ((فروشگاه کلیدستان)) نام بردید، باز هم از همان کتابخانه ActionBarSherlock استفاده شده :

کلید شماره 3032

فقط باید چگونگی استفاده از آنها را تمرین کنید.

---------------------------------------------

اگر گوشی درایور ندارد، ببینید نسخه api گوشی چند است و بعد برنامه اندروید را بر روی یک شبیه ساز با همان نسخه api تست کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان