انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگارش برنامه برای پذیرش در بازار

سلام دوستان وقت همه بخیر باشه
دوستان می خوام یک برنامه محتوا محور ایجاد کنم و در بازار انتشارش بدم
حالا برای اینکه متن های برنامه ام رو که خیلی هم زیاد هست رو اگه با استفاده از  فایلی با نام strings.xml برای تعریف محتوای اطلاعاتی برنامه استفاده کنم، و در اکتیویتی مورد نظرم نمایش بدم  متن های مورد نظرم رو آیا بازار بخاطر این کارم ایراد میگیره یا نه؟ حتما باید از دیتا بیس استفاده کنم؟؟؟

فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ

دوست عزیز جوابت توو لینک زیر هستش

http://openandroid.ir/2015/04/%D8%B3%D9%...C%DA%A9-3/

پاسخ

سلام.
فروشگاه های اندروید، تنها خروجی نهایی برنامه اندروید را چک می کنند. یعنی داشتن امکانات مختلف مثل جستجو، لیست علاقه مندی ها، زیبا بودن قالب برنامه اندروید، سرعت اجرا و ... .
بنابراین اینکه متن های برنامه اندروید با چه روشی ذخیره شده باشند (در پس زمینه برنامه اندروید، چه روشی به کار رفته باشد)، اهمیتی ندارد. فقط باید روش مورد نظر، تاثیر بدی در ظاهر برنامه نداشته باشد (مثلا یکی از دوستان، کدهای خواندن از پایگاه داده را به درستی ننوشته بود و نمایش ListView در برنامه اندروید وی، با تاخیر زیادی همراه بود، ولی وقتی کدها را تصحیح کرد، دیگر مشکلی نداشت).
توصیه می کنم در این زمینه، بیشتر راحتی خود را در نظر بگیرید. مثلا اگر قرار است که متن ها را در آینده، در وب سایت یا موارد دیگری به کار ببرید، مسلما داشتن آنها در پایگاه داده، منطقی تر است.
این موارد بیشتر سلیقه ای است و به خود برنامه نویس بستگی دارد. 

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، zanyyy

خیلی ممنون از توصیه شما
اگر اینجوری باشه و ملاک تنها خروجی برنامه باشه، راحتی نویسنده بیشتر میشه و از هر روشی که بخواد می تونه استفاده کنه
خیالم راحت شد تشکر از پاسختون

فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان