انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال یوزر نیم و پسوورد از اکتیویتی به سرور php و سپس نمایش در WebView

با سلام
من طبق آموزش کلید http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=313 یک اکتیوتی درست کردم که دو مقدار username و password با روش post ارسال میکنه به صفحه ورود سیستم WHMCS فکر میکنم ورود با موفقیت انجام میشه ولی حالا میخوام پس از ورود صفحه حساب کاربری در WebView نمایش بدم. در آموزشی که لینکش دادم خروجی رو داخل یک TextView نشان میده ولی من میخوام کل سایت رو پس از ورود به حساب کاربری داخل WebView نشان بده.
لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
پاسخ

سلام.
در کلیدی که ذکر کردید، ما ارسال و دریافت اطلاعات را بدون استفاده از WebView انجام می دهیم. بنابراین چنانچه شما قصد دارید که نتیجه در WebView نمایش داده شود، باید از کلید زیر استفاده کنید :

کلید شماره 3047

------------------------------------

شاید علاوه بر آن، نیاز داشته باشید که موفقیت آمیز بودن Login کاربر را توسط کدهای java تشخیص بدهید، در این صورت، موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5258

-----------------------------------

یا ممکن است که برنامه نویسی ترجیح بدهد ابتدا با همان روش کلید 313 ، کاربر login کند و بعد از موفقیت آمیز بودن login ، اطلاعاتی را در WebView نمایش دهد (در اینجا، باید دوباره اطلاعات کاربر به صفحه ای که در WebView بارگذاری می شود، ارسال شده و صحت اطلاعات تایید شود، زیرا صرفا به این اتکا کنیم که کاربر آدرس URL را نمی داند، امن نخواهد بود زیرا با مهندسی معکوس کدهای برنامه اندروید، کلیه آدرس های URL برنامه اندروید شناسایی می شوند، پس باید ساختار صفحات امن باشد (مثلا صفحه به این صورت نباشد که شماره id کاربر را گرفته و اطلاعات شخصی وی را در خروجی بدهد، بلکه یک پارامتر امنیتی نیز باید در نظر گرفته شود).

یا اینکه WebView اصلا صفحه جدیدی را بارگذاری نکند و ما خودمان کد HTML را در یک رشته (String) ساخته و به کاربر نمایش بدهیم (بر اساس پاسخ دریافت شده توسط روش کلید 313) :

کلید شماره 226

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط shafiei7

(۱۳۹۴/۰۴/۲۶, ۱۰:۱۷ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
در کلیدی که ذکر کردید، ما ارسال و دریافت اطلاعات را بدون استفاده از WebView انجام می دهیم. بنابراین چنانچه شما قصد دارید که نتیجه در WebView نمایش داده شود، باید از کلید زیر استفاده کنید :

کلید شماره 3047

------------------------------------

شاید علاوه بر آن، نیاز داشته باشید که موفقیت آمیز بودن Login کاربر را توسط کدهای java تشخیص بدهید، در این صورت، موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5258

-----------------------------------

یا ممکن است که برنامه نویسی ترجیح بدهد ابتدا با همان روش کلید 313 ، کاربر login کند و بعد از موفقیت آمیز بودن login ، اطلاعاتی را در WebView نمایش دهد (در اینجا، باید دوباره اطلاعات کاربر به صفحه ای که در WebView بارگذاری می شود، ارسال شده و صحت اطلاعات تایید شود، زیرا صرفا به این اتکا کنیم که کاربر آدرس URL را نمی داند، امن نخواهد بود زیرا با مهندسی معکوس کدهای برنامه اندروید، کلیه آدرس های URL برنامه اندروید شناسایی می شوند، پس باید ساختار صفحات امن باشد (مثلا صفحه به این صورت نباشد که شماره id کاربر را گرفته و اطلاعات شخصی وی را در خروجی بدهد، بلکه یک پارامتر امنیتی نیز باید در نظر گرفته شود).

یا اینکه WebView اصلا صفحه جدیدی را بارگذاری نکند و ما خودمان کد HTML را در یک رشته (String) ساخته و به کاربر نمایش بدهیم (بر اساس پاسخ دریافت شده توسط روش کلید 313) :

کلید شماره 226

با تشکر فراوان گیر همین یک خط بودم Post داخل WebView بودم. 

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان