انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختن تقویم فارسی (در برنامه نویسی اندروید)

باسلام
من میخواهم برای شرکت ما یک تقویم شیفت به زبان فارسی درست کنم که درونش هم تقویم وهم اسامی شیفت هارا که دریک روز داریم دراین تقویم بگذارم تابرروی اندرویدنصب بشودچندتایی راگرفتم ازسایتهای مختلف اماجواب گوی کارمن نبودلطفاکمکم کنید که چگونه این تقویم رامیتوانم برای اندرویدبنویم اگرسورسی یافیلمی یاکتابی درمدنظرتان است به اینجانب اطلاع دهیدمنتظرجوابتان هستم مرسی.
پاسخ

دوست عزیز سوال شما کلی هست..این که چطور بنویسیم؟ آیا به زبان برنامه نویسی اندروید اشنایی دارید؟..یا میخواید تازه شروع کنید به نوشتن...اینکه اگر با این زبان برنامه نویسی آشنا نیستید..خب اولین و بدیعی ترین چیز یاد گیری این زبان هست..که متاسفانه کتاب خوبی داخل بازار نیست برای کسانی که میخوان تازه شروع کنند..داخل همین انجمن وسایت مطالب پایه توسط آدمین نوشته شده..شما باید خب تا حدی مسلط بشید تا شروع به نوشتن تقویم کنید..
اگرنه اشنایی دارید با برنامه نویسی..بگید دقیقا با کجای مبحث مشکل دارید..
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام.
بله همان طور که تذکر دادند، سوال کلی است. بنابراین تنها می توانم توصیه کنم که دسته بندی زیر را ببینید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=40

در آن دسته بندی، موارد مرتبط با تاریخ و زمان ذکر شده است.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان