انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Export کردن برنامه اندروید (توضیحاتی در مورد keystore)

اقای مدیر
من برنامه ام تکمیل شده میخوام که اکسپورتش کنم این ارورر رو میده :

نمیدونم چرا این ارور رو میگیره
وقتی هم که همونجوری اکسپورت میکنم نصب نمیشه این ارور رو میده :

پاسخ

سلام.
عکس اول که خطایی ندارد و تنها به شما هشدار داده که در پوشه مورد نظر، یک فایل با نام انتخابی شما وجود دارد و بنابراین این فایل apk ، جایگزین آن خواهد شد.
در مورد عکس دوم، احتمالا از keystore متفاوتی استفاده کرده اید و بنابراین چون نسخه جدید برنامه اندروید، از keystore متفاوتی برای ساخت استفاده کرده، اجازه نصب نخواهد داشت.

توضیحاتی در مورد keystore :
فروشگاه های اندروید چک می کنند که برای update یک برنامه اندروید، اطلاعات مربوط به keystore تغییر کرده است یا نه و اگر تغییر کرده باشد، اجازه نمی دهند که نسخه update منتشر شود و بنابراین دیگران نمی توانند برای برنامه اندروید فرد دیگری، نسخه جدید ارائه بدهند. این مورد بیشتر شبیه امضا کردن پای نامه میمونه، وقتی ببینید در نامه جدید، امضا تغییر کرده، دیگر آن نامه را معتبر نمی دانید.
خود گوشی اندروید (سیستم عامل اندروید) نیز این مورد را چک می کند و اگر اطلاعات مربوط به keystore (که به آن، certificates می گوییم) متفاوت باشد، اجازه نصب نسخه جدید را نمی دهد.

راه حل این است که یا از همان keystore قبلی استفاده کنید، یا برنامه قبلی را uninstall کرده و سپس نسخه جدید را نصب کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، daniall ، zanyyy

<html>
hamed
<html/>
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان