انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوشتن کد PHP

نوشتن کد PHP

سلام دوستان من دارم PHP رو یاد می گیرم ولی نمی دونم چرا وقتی کد PHP رو میزنم اجرا نمیشه
هرجا هم پرسیدم گفتن باید PHP رو نصب کنی رو کامپیوترت
اگر پاسخ شمام همینه میخواستم لینک دانلود PHP رو برام بزارید.

نوشتن کد PHP

برای مثال این کدو میزنم اجرا نمیشه یعنی صفحه Html خالیه

کد پی‌اچ‌پی:
<html>
<
head>
</
head>

<
body>
<
p>this is a paragraph</p>

<?
php
echo("hello");
?>

</body>
</html> 

نوشتن کد PHP

سلام.
بله برای اجرای فایل های PHP ، باید یک سری پیش نیازها را بر روی کامپیوتر خانگی خود نصب کنید. معمولا روش اصلی برای نصب آنها، پیچیده است و توصیه نمی شود. اکثر افراد از برنامه هایی مانند Wamp Server استفاده می کنند که دارای تمامی این پیش نیازها هستند و دیگر نیازی به انجام مراحل پیچیده نیست.
برای آشنایی با برنامه Wamp Server ، مبحث زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/php-education/php-2.php

در ضمن، فراموش نکنید که پسوند فایل، حتما php باشد (نه html). 
در کل توصیه می کنم که مباحث اولیه سایت کلیدستان در مورد برنامه نویسی PHP را بخوانید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
 سپاس شده توسط ghasemy50

نوشتن کد PHP

خودم وقتی با اسکریپت های آماده طراحی سایت می کردم از ومپ استفاده می کردم می شناسمش خیلی بهتر از زمپه زمپ هی ارور میداد ممنونم فقط یه مشکلی من حتی تو نصب IIS و خیلی از برنامه مشکل دارم و ویندوز ارور میده بهتره ویندوزمو عوض کنم ممنون از راهنماییتون خدائیش ادمین فعالی تو این سایته تو سایتای دیگه اصلا تو تاپیکا اسم ادمین به چشم نمیخوره یعنی کاربران بیشتر از ادمین فعالن در هر صورت بازم ممنون
 سپاس شده توسط admin

نوشتن کد PHP

دادا ایول دستت درد نکنه درست شد ممنون
اگر زحمتی نیس تاپیکو ببند
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان