انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن پلاگین نصب شده

پاک کردن پلاگین نصب شده

من چند تا پلاگین نصب کردم 
حالا میخوام پاکشون کنم-
البته بعضیاشون رو میشه حذف کرد---که کاری باهاشون ندارم
تازه اینم بگم که من نمیدونم که پلاگین هایی که میخوام پاکشون کنم دارای چه فایلهایی هستن

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

پاک کردن پلاگین نصب شده

سلام.
به نظر من، تنها راه صحیح، حذف پلاگین با استفاده از گزینه حذف در همان لیست پلاگین ها (در کنترل پنل کدیر کل) می باشد. 
فرض کنیم که حتی فایل های اولیه پلاگین را داشته باشید و اکنون بخواهید که بر اساس نام آنها، فایل های پلاگین را از فولدربندی انجمن خود حذف کنید، این روش بسیار خطرناک است، زیرا ممکن است که تعدادی از فایل های پلاگین، تکمیل شده فایل های انجمن باشند (یعنی هنگام کپی کردن فایل های پلاگین، جایگزین فایل های قبلی می شوند)، حال اگر شما آنها را حذف کنید، ممکن است که بخشی از انجمن خراب شود.
اگر پلاگینی گزینه حذف نداشت و می خواهید که تنها در لیست پلاگین ها نمایش داده نشود، می توانید فایل اصلی آن را حذف کنید تا دیگر در لیست، نام آن را نبینید (ولی دیگر فایل های آن، باقی می ماند، که البته اگر انجمن درست کار می کند، زیاد مهم نیست). برای حذف فایل اصلی پلاگین، درون فولدربندی انجمن، به مسیر زیر بروید :

کد:
/inc/plugins/

سپس فایل مربوط به پلاگین را بیابید و آن را حذف کنید (معمولا از نام فایل ها، می توان تشخیص داد که مربوط به کدام پلاگین هستند). در ضمن، قبل از هر تغییری از انجمن، حتما از آن فایل پشتیبان تهیه کنید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان