انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای برنامه نوشته شده به زبان c در متلب

سلام
من یه برنامه دارم با زبان c نوشتم چه جوری می تونم اونو در مطلب اجرا کنم
پاسخ

کسی نیست جوابمونو بده Sad
پاسخ

سلام .
من خودم تا حالا دنبال تبدیل کدهای c به کد متلب نبودم ، اما یک بار توی یک سایت انگلیسی خوندم که از طریق ساخت فایل های MEX میشه اینکار رو انجام داد .
اونجا نوشته شده بود که باید کدهای c را در یک فایل MEX کامپایل کنید و سپس فایل رو اجرا کنید .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

ببخشید میشه ادرس اون سایت و بهمون بدین.من متوجه نشدم؟
پاسخ

مطلبی که گفتم رو در این آدرس میتونید بخونید :

Tutorial on MATLAB executables (MEX files)

در واقع شخصی که این موضوع رو نوشته ، یک برنامه به زبان c نوشته بوده و چون میخواسته نتایج رو با استفاده از ابزارهای نرم افزار متلب (MATLAB) رسم کنه ، سعی کرده که کدها رو در محیط متلب با استفاده از فایل MEX اجرا کنه .
البته فکر می کنم تنها کدهای c را اجرا میکنه و به این صورت نیست که توابع معادل آن را نمایش بدهد . بهتر است خودتان امتحان کنید و ببینید اون چه می خواهید هست یا نه .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۱/۱۱/۱۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ)admin نوشته: مطلبی که گفتم رو در این آدرس میتونید بخونید :

Tutorial on MATLAB executables (MEX files)

در واقع شخصی که این موضوع رو نوشته ، یک برنامه به زبان c نوشته بوده و چون میخواسته نتایج رو با استفاده از ابزارهای نرم افزار متلب (MATLAB) رسم کنه ، سعی کرده که کدها رو در محیط متلب با استفاده از فایل MEX اجرا کنه .
البته فکر می کنم تنها کدهای c را اجرا میکنه و به این صورت نیست که توابع معادل آن را نمایش بدهد . بهتر است خودتان امتحان کنید و ببینید اون چه می خواهید هست یا نه .

مرسی فهمیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان