کلیدستان

نسخه‌ی کامل: طراحی برنامه برای ریکاوری رمز وای فای+(سورس)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[به نام خالق هستی]
سلام خدمت دوستانم و به خصوص اقا ادمین عزیزم،امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید.
ابتدا یک عذر خواهی میکنم،متاسفانه بنده در این مدت خیلی دچار مسایل و مشغله های کاری شدم برای همین دیر به دیر به کلیدستان سر میزنم،
دوستان عزیزم قرار بود من اموزش بزارم که متاسفانه متاسفانه مشکلات زیاد هست و نتونستم اموزش بزارم چون حداقل باید 4 روز گرفتار نحوه اموزش و کد ها میشدم،که اصلا وقت نداشتم،دیگه شرمنده شماییم،فقط چند توضیح در مورد سورس میدم:

توضیحات سورس:
1-با این سورس میتونید رمز های وای فای که به اون ها از قبل متصل بودید رو ریکاوری کنید به این صورت که اجازه دسترسی به روت رو به برنامه میدید و سپس خود برنامه براتون رمز ها رونمایش میده و میتونید رمز ها رو ذخیره کنید و به اشتراک بزارید.
2-دوستان عزیز،شاید نمونه این برنامه زیاد توی بازار دیده باشید که ماشالله پول خوبی هم به جیب زدن Smile.

خب بفرمایید اینم سورس تقدیم شما:

کد پی‌اچ‌پی:
http://s7.picofile.com/file/8247905842/Kelidestan_Wifi.zip.html 

منبع اصلی سورس:Github.com

*توجه داشته باشید که این سورس  نیاز به کتابخانه quick action داشت که بنده اونو حذف کردم تا دسترسی براتون ساده بشه،

دوستان بازم میگم بسیار شرمنده که نتونستم اموزشی رو براتون اماده کنم.
*اموزش بعدی ممکن است انتشارش مدت زیادی طول بکشد پس شکیبا باشید.
*دوستان اگر سوالی داشتید ممکن است من در کلیدستان حضور نداشته باشم،پس اگر سوالی داشتید میتونید با ای دی تلگرام زیر مکاتبه کنید.
@Mr_Best_KL
با سپاس از همه دوستانم و مدیریت محترم کلیدستان.