کلیدستان

نسخه‌ی کامل: *بسیار مهم *بازیابی امضا (فایل kay برنامه)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به نام خدا
سلام 
چند وقت پیش با یک اشتباه تمامی فایل های کامپیوتر من پاک شد و همراه آن فایل های kay  که با ان برنامه را استخراج و در کافه بازار انتشار می نمودم هم پاک شد 
حال کلا آن برنامه را بازنویسی کرده  و قصد فرستادن ابدیت ان برنامه به کافه بازار هستم که متاسفانه به دلیل گُم کردن فایل kay امضا برابر نیست و کافه بازار ابدیت را قبول نمیکند !
اما در سورس برنامه قبلی (برنامه با همان کلید اصلی استخراج شده بود ) فایل CERT.RSA را پیدا کردم , اما روش Decryption یا همان رمزگشایی این فایل را بلد نیستم .
اگر دوستی میتواند مرا راهنمایی کند ممنون میشم.
سلام
منم چندروزی بود که با این فایل سر و کله میزدم و به این نیایج رسیدم بهت میگم شاید کمکت کنه
همون طور که از پسوند این نام مشخصه این فایل با استفاده از الگوریتم رمزنگاری نامتقارن با الگوریتمRSA رمز گذاری شده بنظرم شما باید روش رمز گشایی این فایل رو بلد باشید و سپس با استفاده از محیط dos این فایل رو باز کنید
که روش های پیچیده ای برای رمزگشایی این فایل استفاده میشه از جمله:
▪ بدست آوردن روش موثر برای محاسبه ریشه e ام
▪ تجزیه n به عوامل اول
که هرکدوم از این روش ها یه دنیاییه برای خودشون و به سادگی نمیشه این روش هارو متوجه شد.
بنظرم پکیج برنامه ای که قبلا گذاشتی داخل بازار رو حذف کن و برنامه اپدیت شده رو جایگزین کنی خیلی بهتره
سلام شما میتونی نسخه ی بعدی برنامتون رو بدین بیرون خودش یه جور آپدیته و مشتری جدیدم جذب میکنه
دوستان ممنون از پاسخ هاتون , نسخه جدید رو درقالب یک اپلیکیشن جدید انتشار دادم و الْحَمْدُ للّه مشکل من حل شد .