کلیدستان

نسخه‌ی کامل: google map (برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان من نیاز دارم به برنامم گوگل مپ رو اضافه کنم اما ایرادات زیادی میگیره اکلیپس مثل        Conversion to Dalvik format failed with error 1

یا                     Found 2 versions of google-play-services.jar in the dependency list

پدرم در اومد اینقد google play service lib رو اضافه و حذف کردم و clean زدم گویا به هیچ صراطی مستقیم نیست بنظرتون چیکار کنم؟!
سلام
این خطا داره میگه شما دارید از دو نسخه متفاوت از کتابخانه google-play-services.jar در برنامه خودتون استفاده میکنید .
(۱۳۹۴/۱۱/۱۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ)mahdi10539 نوشته: [ -> ]سلام
این خطا داره میگه شما دارید از دو نسخه متفاوت از کتابخانه google-play-services.jar در برنامه خودتون  استفاده میکنید .

دوست عزیز ممنون اما هر بلایی سرش میارم دوباره ایراد میگیره!! بنظرت بهترین روش چیه واسش؟ چون بعدش شروع میکنه R خطا گرفتن و بی خیالم نمیشه :|
دوستان من تونستم خطا ها رو رفع کنم اما الان خطای convention dalvik error 1 میده وقتی lib dependencies رو remove میکنم روی امولاتور برنامه اجرا میشه اما موقع exposed دوباره ارور dalvik میده باید چکار کنم به نظرتون؟!
کد:
double latitude = 17.385044;
        double longitude = 78.486671;

// lets place some 10 random markers
        for (int i = 0; i < 10; i++) {
            // random latitude and longitude
            double[] randomLocation = createRandLocation(latitude,
                    longitude);

// Adding a marker
            MarkerOptions marker = new MarkerOptions().position(
                    new LatLng(randomLocation[0], randomLocation[1]))
                    .title("Hello Maps " + i);

Log.e("Random", "> " + randomLocation[0] + ", "
                    + randomLocation[1]);

// changing marker color
            if (i == 0)
                marker.icon(BitmapDescriptorFactory
                        .defaultMarker(BitmapDescriptorFactory.HUE_AZURE));

کسی میدونه این چند خطو واسه من توضیح بده ؟ منظورم اینه چطور میشه{if { i==2 رو براش تعریف کرد