کلیدستان

نسخه‌ی کامل: خطای Android library projects cannot be launched هنگام اجرای پروژه اندروید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. پروژه ی ساده ای که برای اولین بار ساختم را میخام روی virtual - device  اجرا کنم ولی متاسفانه این اررور را مده ! میتونید راهنماییم کنید؟
سلام.
شما نمی توانید پروژه های اندروید از نوع کتابخانه (library) را اجرا کنید. برای استفاده از یک پروژه اندروید از نوع کتابخانه (library)، باید در یک پروژه اندروید معمولی به آن ارجاع بدهید و بعد با کدهایی که در پروژه اندروید معمولی می نویسید، از کلاس ها (Class) و روش های (Methods) تعریف شده در کتابخانه استفاده نمایید.
کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 847

Flower
(۱۳۹۴/۰۹/۲۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ)admin نوشته: [ -> ]سلام.
شما نمی توانید پروژه های اندروید از نوع کتابخانه (library) را اجرا کنید. برای استفاده از یک پروژه اندروید از نوع کتابخانه (library)، باید در یک پروژه اندروید معمولی به آن ارجاع بدهید و بعد با کدهایی که در پروژه اندروید معمولی می نویسید، از کلاس ها (Class) و روش های (Methods) تعریف شده در کتابخانه استفاده نمایید.
کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 847

Flower

سلام
من طبق این اموزش (لینک زیر ) پیش رفتم و وقتی که همان پروژه اولیه رو طبق این اموزش اجرا میکنم بهم این اررور را میده !

متوجه منظورتون نشدم ! یعنی اول باید به پروژه LIBRARY را اضافه کنیم و بعد از ان پروژه را اجاره کنیم؟

پس این اموزش اولیه برای HELLO WORD  چگونه در VIRTUAL _DEVICE اجرا شده؟

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=209
(۱۳۹۴/۰۹/۲۵, ۰۹:۳۶ ق.ظ)smahmoodi نوشته: [ -> ]سلام
من طبق این اموزش (لینک زیر ) پیش رفتم و وقتی که همان پروژه اولیه رو طبق این اموزش اجرا میکنم بهم این اررور را میده !

متوجه منظورتون نشدم ! یعنی اول باید به پروژه LIBRARY را اضافه کنیم و بعد از ان پروژه را اجاره کنیم؟

پس این اموزش اولیه برای HELLO WORD  چگونه در VIRTUAL _DEVICE اجرا شده؟

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=209

یک library ، تنها کلاس ها (Class) و روش هایی (Method) را برای استفاده در سایر پروژه های اندروید (معمولی) در اختیار شما قرار می دهد و نمی توانید آن را به صورت یک برنامه اندروید مستقل اجرا نمایید. شما آن را به شکل یک پروژه اندروید در برنامه Eclipse مشاهده می کنید، اما چون library است، قابل اجرا نیست (به صورت مستقل اجرا نمی شود).
آن آموزشی که ذکر کردید برای اجرای پروژه اندروید معمولی است. برای فهمیدن اینکه پروژه اندروید، یک پروژه معمولی است یا یک library ، همان کلید شماره 847 را بخوانید.
عکس زیر را از آن کلید ذکر می کنم :

چون گزینه Is Library تیک خورده، پس پروژه اندروید، یک library می باشد (حالا فرض کنیم که شما گمان می کنید که یک پروژه اندروید معمولی است، نه یک library ، می توایند این تیک را بردارید و آنگاه پروژه را اجرا کنید، این بار اجرا می شود، اما چون library است، نتیجه خاصی را مشاهده نمی کنید (یا خطا)، چون ساختار library ها برای اجرای مستقل نمی باشد (مگر اینکه خود سازنده library مواردی را برای اجرا به صورت پروژه در نظر گرفته باشد)).

Flower
بازهم سپاس و ممنونم از توضیحات کاملتون و وقتی که برای ما میگذارید