کلیدستان

نسخه‌ی کامل: مشکل در حذف permission مربوط به directly call phone numbers (اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به تمامی کلیدستانی ها

ببخشید من هنگام نصب برنامه این جمله زرد رو که تو نرم افزار هم هیچ نقشی نداره می بینم .  چطوری می تونم پاکش کنم ؟

اگه میگین از اندروید مین فست دقیقا بگین چجوری چون من از اونجا نتونستم همچین چیزی رو پیدا کنم
سلام.
جمله زرد رنگ، هشداری در مورد آن permission می باشد و باید permission حذف شود تا آن را مشاهده نکنیم (که آن هم در صورتی امکان پذیر است که هیچ بخشی از کدهای برنامه اندروید به آن permission وابسته نباشد).
در مورد این permission و کدهای مربوط به آن، در کلید زیر توضیحاتی ارائه شده است :

کلید شماره 2637

بنابراین شما باید فایل AndroidManifest.xml از پروژه اندروید را باز کرده و کد (permission) زیر را از آن حذف کنید :

کد پی‌اچ‌پی:
<uses-permission android:name="android.permission.CALL_PHONE"></uses-permission

دقت شود که بعد از حذف این permission ، نباید کدهای مربوط به برقراری تماس تلفنی در برنامه اندروید وجود داشته باشد. در غیر این صورت، با اجرای آن کدها، برنامه اندروید با Force Close روبرو خواهد شد. در واقع باید اطمینان پیدا کنید که permission مورد نظر در هیچ بخشی از کدهای برنامه اندروید، مورد نیاز نباشد.

Flower
خب نمیشه بدون حذف کل اجازه فقط اون قسمت زرد رنگو حذف کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۴/۰۹/۲۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ)server0098 نوشته: [ -> ]خب نمیشه بدون حذف کل اجازه فقط اون قسمت زرد رنگو حذف کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چگونگی نمایش برنامه اندروید در هنگام نصب (نمایش permission ها، هشدارها و ...)، وابسته به سیستم عامل اندروید نصب شده بر روی گوشی است و برنامه اندروید نمی تواند تعیین کند که اینگونه هشدارها به کاربر نمایش داده نشود (در غیر این صورت، همه می توانستند این هشدارها را برای برنامه خود حذف کنند و بنابراین از نظر امنیتی، منطقی نخواهد بود).

Flower