کلیدستان

نسخه‌ی کامل: سوال در باره درج متن و عکس در مبحث (در برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان عزیز 
من میخوام یک برنامه ای بنویسم و حدود 100 تا بخش دارم که تو هر کدومش هم باید متن و هم عکس بزارم و این خیلی طولانی است
شما یک مطلب گزاشته بودید که متن های با پسوند txt رو میشه بدون نوشته اورد میخواستم بدونم میشه همراه این نوشته داخل فایل txt عکس هم گزاشت
اگه این راه نشد میشه یک راه دیگه ای معرفی کنید
سلام 
من خودم که میرم سراغ ساختن 100 تا جاوا و xml چون تسلطم روی موارد خیلی بیشتر میشه .
(۱۳۹۴/۰۶/۲۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ)'hamidreza2000' نوشته: [ -> ]سلام دوستان عزیز 
من میخوام یک برنامه ای بنویسم و حدود 100 تا بخش دارم که تو هر کدومش هم باید متن و هم عکس بزارم و این خیلی طولانی است
شما یک مطلب گزاشته بودید که متن های با پسوند txt رو میشه بدون نوشته اورد میخواستم بدونم میشه همراه این نوشته داخل فایل txt عکس هم گزاشت

داخل فایل txt نمیشه عکس گذاشت اما شما میتونید داخل متنتون یه کدهایی در نظر بگیرین (مثلا : <ax1>,<ax2>...) و بعد متنو با کد های جاوا تحلیل کنید که هروقت به این قسمت ها رسید یه image view بسازه و عکس مورد نظر رو داخلش قرار بده .

(۱۳۹۴/۰۶/۲۸, ۰۱:۰۱ ب.ظ)'mehran_ab' نوشته: [ -> ]
(۱۳۹۴/۰۶/۲۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ)'hamidreza2000' نوشته: [ -> ]سلام دوستان عزیز 

داخل فایل txt نمیشه عکس گذاشت اما شما میتونید داخل متنتون یه کدهایی در نظر بگیرین (مثلا : <ax1>,<ax2>...) و بعد متنو با کد های جاوا تحلیل کنید که هروقت به این قسمت ها رسید یه image view بسازه و عکس مورد نظر رو داخلش قرار بده .

میشه یک مثال بزنید ببخشیده بیبینید این طوریه یا نه 
این مطلب برای تست میباشد <ax1> این مطلب ررای تست میباشد
اگه این طوریه من چجوری بگم این عکسو بیاره
سلام.
یک راه حل ساده، ساخت صفحه های HTML و نمایش آنها در عنصر WebView می باشد :

کلید شماره 2633

-------------------------------------------------------

البته موردی هم که گفتند تگ هایی به عنوان عکس ها قرار داده شد و بعد با کدهای java و پردازش متن مربوط به مبحث، به جای آنها عنصر ImageView قرار بدهیم، می تواند یک انتخاب حرفه ای تر و البته سختتر باشد (باید روی آن کار کنید). ما یک متن داریم که برای مبحث است. شروع به پردازش بر اساس عبارات قاعده مند (regular expressions) می کنید، یعنی می گویید ابتدای رشته (String) حاوی آن متن تا اولین علامت > برگردانده شود (این بخش را از خود String حذف می کنید)، برای این بخش، یک TextView می سازید و متن را در آن نمایش می دهید. خوب حالا باید کل تگ از String برداشته شود، پس می گوییم از اولین کاراکتر (علامت >Wink تا اولین علامت < از ابتدای String برگردانده شود (و همچنین از String حذف شود) و از آن، نام عکس را استخراج می کنیم (زیرا باید نام عکس در تگ ذکر شود) (پردازش بر اساس عبارات قاعده مند). نام عکس را که داشته باشیم، تنها باید یک عنصر Imageview بسازیم و عکس را در آن نمایش بدهیم. و ...
بنابراین در این حالت، بیشتر با عبارات قاعده مند (regular expressions) سر و کار دارید و باید به دنبال یادگیری آنها بروید.
بد نیست نگاهی به بخش عبارات قاعده مند (regular expressions) در کلیدستان بیندازید (البته به صورت کلی و برای همه زبان ها است، اما مثال های مربوط به اندروید (java) را می توانید در اینترنت بیابید) :

http://www.kelidestan.com/regular-expressions/index.php