کلیدستان

نسخه‌ی کامل: هزینه ساخت برنامه اندروید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان
یه بنگاهی می خواد که براش یه برنامه بسازم که به صورت خصوصی برای خودشون باشه
خرید و اجاره مسکونی ، اداری و غیره 
هر کدوم رو از موارد بالا رو داشته باشه که مشتری هاش خودشون بتونن راحت توی گزینه ها سرچ کنن و .... (می خواد روی چند تا تبلت نصب کنه و بذاره توی مغازه هر کی اومد بگه خودت روی تبلت ببین )
یه گزینه اضافه کردن و ....
در کل یه برنامه کامل بنگاه رو ازم می خواد.
بهم گفته که بگو هزینه ساختش چقدر میشه (منم که قیمت دستم نیست)
می شه راهنمایی کنید؟؟

سلام
بنظر من اگر مدیر یک سایتی این کار را ازت میخاست تا برای سایتش یک برنامه قشنگ و با کیفیت بسازی قیمتش رو می تونستی 800 هزار تومن اعلام کنی
ولی با این اوصافی که شما گفتین یک همچین برنامه ای بنظر من حدودا 450 هزار تومن هست
اما باید بگم که قیمت گذاری رو باید خود نویسنده برنامه انجام بده چون بر اساس کیفیت کار، و وقتی که گذاشته رو ساختش باید قیمت رو تعیین کنه مثلا یکی میتونه بصورت کاملا حرفه ای بسازه و به کمتر از یک میلیون هم قانع نشه و یکی هم مثل من که زیاد حرفه ای نیست میتونه یه برنامه بسازه که حدود200-300 تومن باشه و خیلی هم راضی باشه از دستمزدی که بابتش میگیره
در کل بستگی به خودتون داره دوسته عزیز امیدوارم موفق باشی
دوست عزیز بستگی به کارتون داره و کیفیت برنامه تون.درکل چون نوع سفارشتون قابلیت آنلاین نداره .حجم کاریتون زیاد نیست.
در مجموع چون به نظر میرسه تازه سفارش گرفتید.میتونید واسه شروع کار و تبلیغ مهارت خودتون با قیمت پایین شروع کنید.
اما این قیمت پایین نباید باعث بشه که از کیفیت برنامه کاسته بشه.
چون در حوزه برنامه نویسی تنها نوع و کیفیت کار شما باعث تبلیغ شما میشه..

و اینکه چه قیمتی بزارید ،بسته به دیده شما و نوع نگاهتون داره ، حتی چند سال پیش بنده اولین نرم افزار هم رو به صورت رایگان برای ارگانی ساختم برای شناخت توانایی و تبلیغ کار و....
شما میتونید روی نرم افزار اولتون زیاد روی قیمت حساس نباشید ،دوستان بنده ،نرم افزارهایی که برای دانشگاه و ....میسازند زیره 2 میلیون قیمت نمیدن..
شما هم میتونید با پشتکارتون سفارش کاری زیادی بگیرید..و وابسته به فروش در سایت کافه بازار نباشید .