کلیدستان

نسخه‌ی کامل: ساخت کتاب به کمک پایگاه داده آماده (در اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باسلام,
من کتابی با استفاده از پایگاه داده ها ساختم حالا چطوری میتونم  از چند عکس در این کتاب استفاده کنم یعنی تو یه فصل مثلا ده تا عکس و تو فصل دیگه بیستا  و عکس ها رو هم در بین متن ها هر جایی که می خوام قرار بدم...لـــــــــــــــــــطفا کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمکم کنید... خیلی لازمش دارم
مرسی دوستان!!!!!!!!!!!!
(۱۳۹۴/۰۲/۳۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ)'so2011' نوشته: [ -> ]باسلام,
من کتابی با استفاده از پایگاه داده ها ساختم حالا چطوری میتونم  از چند عکس در این کتاب استفاده کنم یعنی تو یه فصل مثلا ده تا عکس و تو فصل دیگه بیستا  و عکس ها رو هم در بین متن ها هر جایی که می خوام قرار بدم...لـــــــــــــــــــطفا کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمکم کنید... خیلی لازمش دارم
مرسی دوستان!!!!!!!!!!!!

سلام

میشه بیشتر توضیح بدید چجوری ساختید ؟ منظورم اینه که دیتابیستون چیه.چجوری داخل اونها کتاب قرار دادید و ...؟!

(۱۳۹۴/۰۲/۳۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ)'so2011' نوشته: [ -> ]باسلام,
مرسی دوستان!!!!!!!!!!!!

سلام.
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5672