کلیدستان

نسخه‌ی کامل: مشکل در معرفی activity ها به manifest (در برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دورد
دوستان متاسفانه
مطابق عکس برای معرفی کردن اکتیویتی ها به manifest دچار مشکل شدم !
تمامی صفحات و کلاس های مرتبط هم ساخته شده
از جستوجو هم به نتیجه ای نرسیدم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس
با سلام .
متن خطا رو هم اگه گذاشته بودین بهتر بود !
 فکر کنم به صورت دستی Activity ها رو توی Manifest تعریف می کنین .

ایراد کار  این جا هست که Activity ها رو توی tag یه اکتیویتی دیگه (MainActivity) تعریف کردین ، واسه رفع خطاها کافیه <activity/>  رو cut کنین و بیارینش بعد از <intent-filter/> و اونجا paste کنین . (همین جوری : نام اکتیویتی ها باید با حروف بزرگ شروع بشه، به عنوان مثال  : About)

تو پرانتز :
( طبق اصول برای تعریف کردن Activity جدید باید از این tag استفاده کنین :

کد پی‌اچ‌پی:
<activity android:name=".YourActivity"></activity

اون tag ای که شما استفاده کردین در واقع تگ  activity-alias  است که واسه وقتیه که شما بخواین یک نام جدید رو به یک activity tag ای که موجود هست بدین .)

موفق باشید .
باورتون نمیشه این بی دقتی چقدر منو نا امید کرد
واقعا ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز , لطف بزرگی کردید
پیروز باشید
 فقط الان مشکلی که باهاش رو به رو هستم این هستش که وقتی از صفحه اصلی میخوام وارد activity ها بشم اپلیکیشن force close میزنه
نقل قول:  فقط الان مشکلی که باهاش رو به رو هستم این هستش که وقتی از صفحه اصلی میخوام وارد activity ها بشم اپلیکیشن force close میزنه

با سلام .
خب ، بدون دیدن کدها من نمی تونم نظر خاصی بدم .... ولی اگه همه چیز رو ok کرده باشین به احتمال زیاد ایراد کار باید از کدهایی که واسه رفتن به Activity بعدی تعریف کردین باشه .( اما این مورد صد در صد نیست و ممکنه عیب از جای دیگه ای باشه )
موفق باشید .
سلام.
از روش زیر برای ساخت Activity استفاده کنید :

کلید شماره 304

در مباحث اولیه سایت، ساخت دستی Activity (یعنی ساخت فایل java و فایل xml و بعد ذکر Activity در AndroidManifest.xml) را ذکر کردیم، ولی برای درک ساختار تعریف Activity بود و بعد از گذراندن آن مبحث، می توانید از کلید بالا برای ساخت خودکار Activity توسط برنامه Eclipse استفاده نمایید.

(۱۳۹۴/۰۲/۲۸, ۱۰:۱۸ ب.ظ)'daniall' نوشته: [ -> ] فقط الان مشکلی که باهاش رو به رو هستم این هستش که وقتی از صفحه اصلی میخوام وارد activity ها بشم اپلیکیشن force close میزنه

در این موارد یا باید ساختار کدنویسی را خوانده و آن را با کدنویسی دیگران مقایسه کنید و یا اینکه به خطایابی پروژه اندروید بپردازید :

کلید شماره 813

و با Log نویسی هم می توانید روند اجرای برنامه را بهتر بررسی کنید :

کلید شماره 2719

سپاس ادمین عزیز
پیروز باشید