کلیدستان

نسخه‌ی کامل: محتوا محور کردن برنامه اندروید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من یک برنامه رینگتون موزیک دارم که بدون استفاده از محتوا محور ساختمش که الان حدود 115مگابایت حجمشه که با مشکلاتی برخوردم .برای رفع این مشکلات باید از روش محتوا محور استفاده کنم لطفا کمکم کنید مطالب قبلی سایت نتوانستم چیزی درک کنم بیشتر توضیح بدید با تشکر
سلام.
در مورد برنامه اندروید شما می تواند به این صورت باشد که تنها یک Activity دارید که برای پخش آهنگ به کار می رود. شماره متناظر با آهنگ به آن Activity ارسال می شود و سپس گزینه هایی برای پخش آهنگ به کاربر نمایش داده می شود.
نام آهنگ ها می تواند دارای پیشوند ثابت و یک پسوند عددی متغیر (همان شماره آهنگ) باشد :

کد پی‌اچ‌پی:
music_1
music_2
.
.
.
music_200 

که پسوند عددی همان شماره متناظر با آهنگ است.
در صورتی که از نظر حجم برنامه هم به مشکل برخورد کرده اید، می توانید آهنگ ها را در سرور اینترنتی قرار بدهید و بعد هنگام انتخاب کاربر، از اینترنت دانلود شده و در گوشی کاربر ذخیره شده و سپس پخش شوند.

(۱۳۹۴/۰۲/۰۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ)'saeed6724' نوشته: [ -> ]سلام
من یک برنامه رینگتون موزیک دارم که بدون استفاده از محتوا محور ساختمش که الان حدود 115مگابایت حجمشه که با مشکلاتی برخوردم .برای رفع این مشکلات باید از روش محتوا محور استفاده کنم لطفا کمکم کنید مطالب قبلی سایت نتوانستم چیزی درک کنم بیشتر توضیح بدید با تشکر

سلام دوست عزیز من لینک زیر رو به شما پیشنهاد میکنم
http://openandroid.ir/?p=214