کلیدستان

نسخه‌ی کامل: مشکل با ایجاد یک پروژه اندروید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان.
من در حال یادگیری آندروید هستم.
قبلا ADT Bundle نصب کرده بودم ولی الان از روش معمول یعنی نصب بسته ها به صورت جداگونه اومدم جلو.
الان وقتی یک پروژه جدید میسازم با ارور زیر مواجه میشم.

کد:
java.lang.NullPointerException
Exception details are logged in Window > Show View > Error Log
The following classes could not be instantiated:
- android.support.v7.internal.app.WindowDecorActionBar (Open Class, Show Error Log)
- android.support.v7.internal.widget.ActionBarContextView (Open Class, Show Error Log)
- android.support.v7.widget.Toolbar (Open Class, Show Error Log)
See the Error Log (Window > Show View) for more details.

من طبق آموزش توی سایت پیش رفتم.
اما قسمتی که باید آندروید مورد نظر رو دانلود کنیم من آنروید 2.2 دانلود کردم اما موقع ساخت پروژه در قسمت Themes وقتی با آندوید 2.2 میخوام انتخاب کنم اجازه انتخاب هیچ کدوم رو نمیده و میگه API شما پایینه. واسه همین رفتم و آندروید 5.1 یا API 22 رو دانلود کردم. تونستم پروژه رو بسازم.
اما بعد از ساختن با ارور بالا مواجه شدم.
توی عکس مشخصه که ارور کدوم قسمت اومده.

اما وقتی API رو میذارم روی 8 یا همون آندروید 2.2 بدون ارور اجرا میشه.
اما دیگه اون Theme مورد نظر رو نداره.

یه سوال دیگه اینکه بالای پروژه من یه پوشه به اسم appcompact_v7 هست. اون چی هست و کارش چیه؟
یه خواهشی دارم که دوستان فعلا نگید ADT Bundle نصب کن! میدونم کارم با اون راه میفته ولی میخوام اول تلاش کنم واسه رفع این مشکل. که هم یه چیزی یاد بگیرم هم ترافیکی که گذاشتم برای دانلود الکی نباشه!

ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام.
بنده شخصا فقط خطاهایی که در تب Problems ذکر می شوند (که معمولا با علامت قرمز در بخشی از پروژه اندروید نمایش داده می شوند) را بررسی می کنم که عدم برطرف کردن آنها، باعث می شود که برنامه eclipse اجازه export ندهد.
appcompact_v7 یکی از support library های اندروید می باشد (شماره 7). وقتی یک Theme یا هر کد دیگری را در برنامه اندروید به کار می بریم که به بخشی از این support library ها نیاز داشته باشد، باید آن support library را به عنوان library در پروژه اندروید ذکر کنیم. در کلید زیر، چگونگی افزودن یک کتابخانه (library) به پروژه اندروید را ذکر کرده ایم :

کلید شماره 847

این support library را با برنامه eclipse می توان ساخت (قبلا باید بسته های نرم افزاری مربوط به آن را با SDK Manager دانلود کنیم و بعد می توان با برنامه eclipse ، یک نسخه مشخص از آن را ایجاد کرد).

سلام.
ببینید این پیغام اروری که توی لاگ میاد و توی Project Explorer به این شکل نشون میده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
برای پروژه اصلی (HDArtworks) که علامت تعجب در کنار آن است، باید مسیر مربوط به کتابخانه appcompat_v7 را تصحیح کنید :

کلید شماره 837

اما در مورد خطای خود کتابخانه appcompat_v7 (که علامت ضربدر کنار آن نمایش داده شده)، توصیه می کنم متن خطا را در اینترنت جستجو کنید تا راه حل های آن را بیابید.

سلام و ممنون از جوابتون.
برای پروژه اصلی مسیر مورد نظر رو رفتم ولی وقتی روی appcompat-v7 کلیک میکنم گزینه Edit غیرفعاله.

اما برای کتابخانه appcompat-v7 اون ضربدر رو چک کردم توی مسیر زیر بود:
res>value-v21>style_base.xml
این فایل روش ضربدر قرمز بود.

سلام.
مشکلم رو تونستم حل کنم.
پوشه Support که حاوی پروژه appcompat-v7 بود مشکل داشت و از جایی که دانلودش کردم خراب بود.
یکی از دوستان یه لینک دیگه داد و به راحتی درست شد.