کلیدستان

نسخه‌ی کامل: قرار دادن دو مشخصه android:name درAndroidManifest (در برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
اگر بخواهیم در AndroidManifest قسمت <application>دو تا android:name قرار دهیم تا ارور ندهد و اجرا شود چه باید کرد

سلام منظورتون رو واضح تر بگید یعنی با یه نام ؟
سلام.
این مسئله که یک مشخصه را دو بار برای یک تگ (tag) به کار ببریم، برای زبان های برنامه نویسی مختلف، متفاوت است.
مثلا اگر در کدهای CSS (در طراحی وب سایت)، یک مشخصه را دو بار به کار ببریم، خود به خود، مقدار تعیین شده در دومین بار تکرار آن مشخصه (آخرین بار تعیین مقدار برای آن مشخصه)، اعمال خواهد شد.
حالا در برنامه eclipse و هنگام کار با یک پروژه اندروید، مان طور که تذکر دادید، ما اصلا این اجازه نداریم که یک مشخصه را دو بار در تگ مورد نظر بنویسیم. برای مواردی که می توان دو یا چند مقدار را برای یک مشخصه تعیین کرد، مشخصه را یک بار می نویسیم و آن چند مقدار را در همان یک مشخصه می نویسیم و فقط علامت | را بین آنها قرار می دهیم. مثل کد زیر :

کد پی‌اچ‌پی:
android:showAsAction="ifRoom|withText" 

که در آن برای مشخصه showAsAction ، دو مقدار را تعیین کرده ایم (به طور همزمان، این دو ویژگی را خواهیم داشت).
بنابراین این مسئله به ماهیت خود مشخصه و تگ حاوی آن مشخصه هم بستگی دارد. مثلا برای موردی که شما گفتید، من کد را به صورت زیر می نویسم :

کد پی‌اچ‌پی:
<application
    android
:name="mm|nn" 

اما برنامه eclipse خطا می دهد. بنابراین تعیین دو مقدار برای این مشخصه در تگ application ، عیرمجاز می باشد.

(۱۳۹۳/۱۱/۲۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ)'admin' نوشته: [ -> ]سلام.
این مسئله که یک مشخصه را دو بار برای یک تگ (tag) به کار ببریم، برای زبان های برنامه نویسی مختلف، متفاوت است.
مثلا اگر در کدهای CSS (در طراحی وب سایت)، یک مشخصه را دو بار به کار ببریم، خود به خود، مقدار تعیین شده در دومین بار تکرار آن مشخصه (آخرین بار تعیین مقدار برای آن مشخصه)، اعمال خواهد شد.
حالا در برنامه eclipse و هنگام کار با یک پروژه اندروید، مان طور که تذکر دادید، ما اصلا این اجازه نداریم که یک مشخصه را دو بار در تگ مورد نظر بنویسیم. برای مواردی که می توان دو یا چند مقدار را برای یک مشخصه تعیین کرد، مشخصه را یک بار می نویسیم و آن چند مقدار را در همان یک مشخصه می نویسیم و فقط علامت | را بین آنها قرار می دهیم. مثل کد زیر :

کد پی‌اچ‌پی:
android:showAsAction="ifRoom|withText" 

که در آن برای مشخصه showAsAction ، دو مقدار را تعیین کرده ایم (به طور همزمان، این دو ویژگی را خواهیم داشت).
بنابراین این مسئله به ماهیت خود مشخصه و تگ حاوی آن مشخصه هم بستگی دارد. مثلا برای موردی که شما گفتید، من کد را به صورت زیر می نویسم :

کد پی‌اچ‌پی:
<application
    android
:name="mm|nn" 

اما برنامه eclipse خطا می دهد. بنابراین تعیین دو مقدار برای این مشخصه در تگ application ، عیرمجاز می باشد.

پس اگه بخوام یه اکتویتی اپلیکیشن تعریف کنم چه طوری تعریف کنم مثل:

}public class AppController extends Application یعنی یکی رو توتگ applicationتعریف کردم ویکی دیگم باید تعریف کنم باید چیکارکنم
{
پس اگه بخوام یه اکتویتی اپلیکیشن تعریف کنم چه طوری تعریف کنم مثل:
[align=justify][align=justify][align=justify]}public class AppController extends Application یعنی یکی رو توتگ applicationتعریف کردم ویکی دیگم باید تعریف کنم باید چیکارکنم
[align=justify]{