کلیدستان

نسخه‌ی کامل: کار با فایل های( swf)در برنامه نویسی اندروید.
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به کلیدستانی های عزیز
من یک فایلی داشتم که فورمت فلش یا همون swf است حالا میخوام یک برنامه ای بسازم که این فایلو درون برنامه اندروید قرار بدم تا ازش استفاده کنم
حالا دوتا مشکل دارم.
اول: ایا این فایل هارو گوشی های اندروید ساپورت میکنه؟ منکه این فایل هارو با کامپیوتر اجرا میکنم با برنامه km player  اجرا میکنم و بدون هیچ مشکلی بالا میاره
ولی با گوشی های اندروید که امتحان کردم اجرا نشد بگم که (درون گوشیم برنامه km player رو نداشتم)
دوم: میخوام بدونم ایا میشه راهی پیدا کرد که این فایل رو با نرم افزار اکلیپس وارد یک پروژه اندرویدی کنم تا ازش استفاده کنم؟
یه همچین فایلی منظورم است.
از کسایی که با این نوع فایل ها (swf) ها توی برنامه نویسی اندروید کار کردن تقاضا دارم که کمک کنند
ممنونم 

تقریبا به جواب رسیدم
اول از همه یک پستی با همین موضوع در این سایت قبلا توسط یک شخصی بیان شده بود
بعدش برای نمایش فایل های فلش از وب ویو باید استفاده کرد که در اموزش های این سایت و اون پست بالا بهش اشاره شده که باید فایل فلش را درون  پوشه asset  قرار بدیم و یک فایل html  متناظر با ان را میسازیم. در اخر هم کدهای مربوط به فایل java  رو می نویسیم.

دوستان من این برنامه رو نوشتم ولی نمیدونم چرا فایل را اجرا نمیکنه یعنی برنامه بدون هیچ خطایی نوشته شده ولی هنگامی که با دستگاه مجازی اجراش میکنم یه سری نوشته میاره که یعنی نشناخته فایلو
سورس رو میزارم اگر کسی وقت کرد لطفا یه نگاهی بهش بندازه ببینه مشکلش کجاست
همچنین تا جایی که متوجه شدم اگر برنامه فلش پلیر داخل گوشی نصب نباشه نمیشه از این برنامه که نوشتم استفاده کرد.
سوال دومم اینجاست که چطوری میشه یک فلش پلیر داخل این برنامه ای که میخوام بسازم قرار بدم و برنامه بیاد چک کنه که ایا برنامه فلش پلیر روی گوشی کاربر نصبه یا نه اگه نصب نبود اون برنامه فلش پلیر رو بیاد رو گوشی نصب کنه سپس اون فایل فلش اجرا بشه.[attachment=724]

دوستان لطفا از کسایی که دانلود کردن خواهش میکنم راهنمایی کنن بگن چرا برنامه بدون error هست اما درست اجرا نمیشه
مشکلش از کجاست