کلیدستان

نسخه‌ی کامل: ساختار html درون سرور برای json (در برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
در کلید شماره 2651 نام url را اسم سرور خودمو دادم و بعد فایل html که تو مثال گذاشتید را در notepad کپی کردم پسوندشو html گذاشتم و upload کردم
اما در برنامه جواب نمیده و خارج میشود
لطفا راهنمایی کنید ؟ و اگر ممکنه فایل html برام ارسال کنید
سلام.
بنده دو فایل html ای که در آن کلید به کار بودم را برایتان پیوست کردم. یکی حاوی اطلاعات به زبان انگلیسی و دیگری حاوی اطلاعات به زبان فارسی است.
همچنین بنده از نرم افزار Adobe DreamWeaver برای ساخت، ویرایش و ذخیره فایل های مربوط به سایت استفاده می کنم.

با تشکر اگه جواب داد خبرش میدم دارم یه برنامه رایگان برای همشهریان عزیز مینویسم هر کمکی کنید  خدمتی بوده به مردم ایران
ببخشید تغییرات فقط url  می باشدتغییر دیگری در کد که نباید داد
(۱۳۹۳/۱۰/۳۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ)'imanxtir' نوشته: [ -> ]ببخشید تغییرات فقط url  می باشدتغییر دیگری در کد که نباید داد

فقط آدرس URL فایل را تصحیح کنید و نیازی به هیچ تغییر دیگری نیست.

فایل رو که دادی تو سرورم ریختم ادرسم دادم اما کار نمی کنه میاد بیرون

اگه امکان داره خودت یه تست کن
اگر به مشکل برخوردید، خطایابی کنید (کلید شماره 813).
تست و خطایابی برنامه، به عهده خود کاربران است.
در ضمن، چرا کد رو اینجا copy و paste کرده اید. در کد، فقط باید آدرس URL رو تغییر داده باشید (فعلا فقط آدرس URL رو در کد تغییر بدهید، هر تغییر دیگری که داده اید را برگردانید به حالت اول).

با سلام اقا ما هرکاری بگی کردیم اما جواب نگرفتیم یه نگاه به این لینک بنداز اگه امکان داره تو برنامه json مثال خودت قرار بده url شاید کمکی به ما کردی
شدیدن به راهنمایی احتیاج دارم لطفا کمکم کنید

http://www.takstareh.ir/fixed-url/kelide...son-1.html

آقا خواهشا فایل پی اچ پی ایجاد json  برای وب سرویس را هم بزارید من هر کدی بزنم برنامه فورس کلوز می شه 
کمک

با سلام 
فایل پی اچ پی (مربوط پست2651) را نوشتم برنامه اوکی و کار می کنه 
منتها یه سوال من 7 مورد وب سرویس  دارم باید 7 تا لایوت جداگانه ایجاد کنم و در فایل جاواش این کدها را کپی کنم و آدرس وب سرویس را عوض کنم یا  راه دیگه ایی هم هست 
(۱۳۹۳/۱۱/۰۸, ۰۸:۵۸ ق.ظ)'gilar' نوشته: [ -> ]با سلام 
فایل پی اچ پی (مربوط پست 2651) را نوشتم برنامه اوکی و کار می کنه 
منتها یه سوال من 7 مورد وب سرویس  دارم باید 7 تا لایوت جداگانه ایجاد کنم و در فایل جاواش این کدها را کپی کنم و آدرس وب سرویس را عوض کنم یا  راه دیگه ایی هم هست 

سلام.
بستگی داره.
اگر نام گره ها و در کل، ساختار json به کار رفته در صفحات، مشابه باشد (یعنی فقط اطلاعات دریافتی تفاوت داشته باشد)، نیازی نیست که حتما چند تا Activity داشته باشیم.

اگر ساختارها یکسان باشند :
1- تنها یک صفحه php سمت سرور می سازیم که یک متغیر را دریافت کرده و بر اساس آن، اطلاعات متناظر را در خروجی به ما می دهد.
2- در برنامه اندروید، یک Activity داریم که ابتدا یک مقدار را دریافت می کند (وقتی از Activity های دیگر به آن وارد می شویم یا در هر حالت دیگر، مقداری را به آن ارسال می کنیم) و بر اساس مقدار دریافتی، به فایل php ، یک مقدار متناظر (یا اصلا همان) را می فرستد. سپس اطلاعات را دریافت کرده و نمایش می دهیم.

بنده خودم این روش را پیاد سازی کرده ام. البته بنده از روش get استفاده کردم، زیرا راحت می توان مقدار را در آدرس URL صفحه ذکر کرد.

اگر هم ساختار یکسان نبود، باز هم نیازی نیست که حتما چندین Activity داشته باشیم بلکه بر اساس مقدار دریافت شده توسط Activity ، می توانیم برای بخش تعیین آدرس URL و همچنین بخش پردازش بر روی متن دریافتی، چندین حالت داشته باشیم (با استفاده از if). البته این مورد سلیقه ای است و ممکن است که یک برنامه نویس ترجیح دهد که کدهای Activity خیلی طولانی نشود و بنابراین از چند Activity استفاده نماید.

سلام دوستان باید خدمتون عرض کنم که این کد هیچ ایرادی نداره مشکل از notpad ویندوزه که تو حالت utf8 درست کار نمیکنه من از notpad++  استفاده کردم درست شد البته کد php استفاده کردم ولی بنظرم html هم مشکلی نداره فقط باید  notpad استفاده نکنید.
(۱۳۹۳/۱۱/۰۸, ۰۸:۵۸ ق.ظ)gilar نوشته: [ -> ]با سلام 
فایل پی اچ پی  (مربوط  پست2651) را نوشتم برنامه اوکی و کار می کنه 

سلام کد فایلی رو که میگین رو پیوست کنید