کلیدستان

نسخه‌ی کامل: نصب پلاگین Gradle (در برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان عزیز من میخوام برنامه نویسی رو با Android Studio هم امتحان کنم فقط وقتی پروژه ای رو میسازم میخواد پلاگین Gradle رو دانلود کنه که واقعا طول میکشه.از این لینک پلاگین رو گرفتم فقط کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوری به صورت دستی فایل رو بریزم؟
دوست عزیز
الان 90 درصد دارن با ایکلیس کار میکنن...
اینکه بهتره و همه چیشم هس و اسون تره...

ریسک نکن
سلام دوست عزیز اندروید استودیو ساخت گوگل هستش ولی خیلی باگ (مشکل) داره بهتره از ایکلیس استفاده کنی. موفق باشی
(۱۳۹۳/۰۷/۱۰, ۰۵:۴۸ ب.ظ)'mohammadhasan' نوشته: [ -> ]سلام دوستان عزیز من میخوام برنامه نویسی رو با Android Studio هم امتحان کنم فقط وقتی پروژه ای رو میسازم میخواد پلاگین Gradle رو دانلود کنه که واقعا طول میکشه.از این لینک پلاگین رو گرفتم فقط کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوری به صورت دستی فایل رو بریزم؟

دانلود که کردید در مسیر زیر استخراج کنید:

کد پی‌اچ‌پی:
C:\Users{USERNAME}.gradle\wrapper\dists

http://stackoverflow.com/questions/26254...oid-studio

(۱۳۹۳/۱۲/۰۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ)'hamidcuber72' نوشته: [ -> ]دوست عزیز
الان 90 درصد دارن با ایکلیس کار میکنن...
اینکه بهتره و همه چیشم هس و اسون تره...

ریسک نکن

شاید اون 90% اشتباه می کنند.قرار نیست بقیه هم اشتباه بکنند

(۱۳۹۴/۰۴/۰۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ)'amirhosseinpro' نوشته: [ -> ]سلام دوست عزیز اندروید استودیو ساخت گوگل هستش ولی خیلی باگ (مشکل) داره بهتره از ایکلیس استفاده کنی. موفق باشی

نسخه های stable اون باگ ندارند.و همچنین اگر اطلاع ندارید جهت اطلاع در چنل هایی که این برنامه در خود داره، بعد از یک مدت کوتاه در نسخه های توسعه دهندگان و کسانی که هم توسعه دهنده هستند و میخواهند به گوگل کمک کنند در canary channel نسخه های متفاوتی وجود داره که اگر اشتباه نکنم هر هفته یک یا الی دو آپدیت برای اون داره میاد.

پس لطفا از دید کلی نگاه کنید و چون بقیه نتونستند با اندروید استودیو کار کنند و یک چیز جا افتاده هست، قرار نیست از ایکلیپس استفاده کنیم.
مطالعه و تحقیق و تجربه رو میزارم بر عهده خودتون تا تصمیم بگیرید با کدوم محیط بهتر میتونید کار کنید.
فقط در یک کلمه "just, android studio" 
اینجور سوالات رو در مورد ایکلیپس بپرسیم در فروم های خارجی، اونها میگند ایکلیپس منسوخ شده
بهتره درمورده یک نرم افزار زیاد تعصب نداشته باشیم..اینکه بگیم اکلیپس بهتره یا اینکه فقط اندروید استودیو خوبه،به نظر من اصلا راه به جایی نمیبره.
هرکدوم مزایا و معایب خودش داره،که همین باعث میشه گروهی افراد یکی از این محیط ها رو انتخاب کنه..

در جواب دوستمون که میگه 90 درصد اکلیپس استفاده میکنند،
میشه گفت :دلیلی به قدرتمندی اکلیپس  نسبت به بقیه نیست..یکی از دلایل که میشه گفت بخاطر رایگان بودنش هست.

البته یکی از مزایای استفاده از اکلیپس  اینه که بیشتر کتابهای آموزشی و خیلی از سایتها با این محیط شروع به آموزش میکنند،که این میتونه خیلی نکته مهمی باشه ،
کسی که میخواد یه زبان برنامه نویسی  رو شروع کنه،باید محیطی رو انتخاب کنه ،که بیشتر آموزشها براساس اون محیط باشه.
که در زمینه برنامه نویسی اندروید ،محیط اکلیپس بیشترین استفاده کننده رو داره،به همین دلیل شخص میتونه مشکلات زیادی که برای شروع با این زبان برنامه نویسی بوجود میاد رو برطرف کنه..

ممکنه برخی افراد بعد از مدتی کار کردن با اکلیپس و مسلط شدن به اندروید، به این نتیجه برسند که احتیاج به قابلیتهایی دارن که ممکنه در اکلیپس نباشه و رو بیارن به اندروید استودیو..
پس برای هر گروه از افراد ،هر کدوم از این محیط ها جذابیت خودش رو داره و طرفدارای خودش.
و این انتخاب بر میگرده قسمتیش به علاقه شخص و کارایی و  در آخرهدفی که شخص از برنامه نویسی از اندروید میخواد.

مثلا من خودم با هر 3 محیط کار کردم، و در انتها تصمیم گرفتم از intellj.IDE  استفاده کنم.،چون خیلی محیط جمع جور ،سریع و قدرتمند و دسته بندی عالی  و perview هم زمان با جایگذاری view ها.. و دلیل مهم دیگه سازگار بودن با اهداف و خواسته خودم که از برنامه نویسی اندروید دارم،

پس دلیل انتخاب من بهتر بودن مطلق این محیط به بقیه نیست بلکه سازگار بودن با اهداف و خصوصیات من هست.
ناگفته نمونه من هنوزم با 2محیط دیگه بنابر خواسته های خودم کار میکنم،مثلا برای بخشهای از بازی سازی به اندروید استودیو رجوع میکنم و ...
پس بهتره نگاه خوبی به این محیط ها داشته باشیم،هر کدومش ارزشمند هستند.