کلیدستان

نسخه‌ی کامل: خطا در فایل strings.xml
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به همه.
من این پروژه را داخل اکلیپس پورت کردم،هنوز هیچ تغییری درش به وجو نیاوردم،اما این خطا رو داده!!
متن خطا برای هرکدوم یکیه،اما فایل هاش فرق میکنه.
مشکل از کجاست؟
سلام.
مشکل از علامت " یا علامت ' می باشد که در رشته (string) نوشته اید. با حذف هر یک از آنها، ببینید مشکل از کدام است (به احتمال زیاد استفاده از علامت " که مجاز نیست، اما علامت ' رو نمی دونم و باید بررسی کنید). در کل، مراقب علامت ها در هنگام به کار رفتن در رشته ها، باشید، چون ممکنه غیر مجاز باشند. 

ببخشید من متوجه منظورتون نشدم.
میشه داخل تصویر همین رو توضیح بدید؟
ممنون.
من خودم امتحان کردم، دیدم با علامت های " و ' هیچ مشکلی نداره، بنابراین باید مشکل از چیز دیگری باشه.
فایل strings.xml را در یک ارسال جدید، ضمیمه کنید تا بررسی کنم.

این هم از فایل های Strings :
برای من هیچ پیام خطایی نداد. یعنی کدهای فایل strings.xml ای که فرستاده بودید را در فایل  strings.xml یک پروژه اندروید دیگر کپی کردم و هیچ مشکلی نداشت. 
اما من حالا که دوباره به عکسی که در ارسال اول گذاشتید نگاه کردم، متوجه شدم که چند پوشه values دارید (برخی برای زبان های دیگر). عکس زیر را ببینید :

شما قصد دارید که برنامه اندروید چند زبانه باشد ؟ یعنی می خواهید چندین زبان را پشتیبانی کنید ؟
البته می دانم ربطی به پیام خطایی که گفتید ندارد، اما گفتم این نکته را تذکر بدهم. یک برنامه که برای فارسی زبانان می سازیم، اگر تنها یک پوشه values داشته باشد، کافی است زیرا مخاطب ما، فارسی زبان می باشد و نیازی به ساخت چندین فایل strings.xml در فولدرهای values مختلف نیست.

آن خطا را هم باید ببینید ناشی از چیه. خود کدها که در کامپیوتر من مشکلی نداشتند. 

من که به محض این که پروژه رو داخل اکلیپس پورت میکنم،ارور میده.
هدف من فارسی سازی فایل strings داخل پوشه ی values هستش.
فکر نمیکنم زیاد ربطی داشته باشه.
تازه من بهش دست نمیزنم،این ارور رو میده.
یه مطلب جالب هم که وجود داره اینه که قبلا هم پروژه ای بود که همچین حالتی داشت،اما وقتی ویرایش دلخواهم رو روش انجام دادم،بدون رفع این خطاها(قبلا خودشون وجود داشتن)برنامه رو ریکامپایل کردم و ساینش کردم و به راحتی اجرا شد!!
این دیگه خیلی جالبه.
حالا در نهایت من آیا این خطاها رو رفع کنم،یا به حال خودشون رهاشون کنم؟
برنامه eclipse ، اگر خطایی را اعلام کند، تا آن را برطرف نکنید، اجازه export کردن و ساخت فایل apk را نمی دهد.
به نظرم باید کدها را بردارید و دوباره در فایل copy و paste کنید. همان طور که گفتم، برای من خطا نداد، پس خود کدها مشکلی ندارند.

کپی پیست کردم نشد.
تازه بدتر هم شده!!
ارورهای زرد رنگ،فراوون شد.
تازه من،از اکلیپس اکسپورت نمیکنم.من بعد از این که تغییرش میدم،ریکامپایل میکنم و ساینش میکنم.
چگونه بدون برنامه eclipse فایل apk را می سازید ؟ 
لطفا کامل توضیح بدهید (برای دانستن خودم می پرسم). 

بله.....خواهش میکنم.
من فایلAPK رو با نرم افزار Auto APK Tool دیکامپایل میکنم.(ورژن قدیمی این نرم افزار،مشکل داشت و فایل رو ناقص دیکامپایل میکرد،اما ورژن 4.1 نصبتا بهتره)
بعد پروژه ی ساخته شده رو به داخل اکلیپس پورت میکنم.ببینید،فکر نمیکنم هیچ برنامه ای باشه که فایل APK رو به صورت کامل کامل دیکامپایل کنه.
وقتی پوشه های برنامه به داخل اکلیپس پورت شد،خودشم یه فایل ها و پوشه هایی رو میسازه و پروژه کامل میشه.البته به جز Activity ها.
بعدشم براساس خواسته ی خودم،یه سری تغییرات ایجاد میکنم.برای تغییر Package name هم از اون روش دوم تغییر Package name که شما شرح داده بودید استفاده میکنم(تاحالاش که جواب داده).
بعدش که ویرایش تموم شد،میرم سراغ فایل های پروژم که حالا اضافه تر شده.(چون داخل اکلیپس پورت شده بود)
و بعد برنامه ی Auto apk tool رو اجرا میکنم،برنامه رو ریکامپایل میکنم و بعد ساینش میکنم.
شاید راه استانداردی نباشه.ولی من روی چندتا نرم افزار این کاررو انجام دادم،جواب داده.