کلیدستان

نسخه‌ی کامل: سوال از کلاس ها class
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام و درود 
لطفا در مورد $this توضیح بدین تو اموزش گفتین فعلا باش کاری نداریم .میخوام بدونم یه چیز ثابت و از پیش تعریف شده هست یا هر چیزی میتونه جایگزینش بشه مثلا $mamad

==============

یه سوال فنی هم دارم من الان تقریبا اون بیس کار رو تقریبا گرفتم چی شد از این به بعد رو چطوری پیش برم باید پروژه های php رو بگیرم ؟ 

یا باید کار دیگه ای کنم ؟ اگه php رو یاد بگیرم به چه کار میاد دقیقا وقتی سیستم مدیریت ورد پرس و جوملا ووووو هست ؟

این آگهی های روزنامه که میزنن به برنامه نویس php نیازمندیم دقیقا چی میخوان ازت ؟ 

شرمنده اینجا جاش نبود دیگه گفتم اسپم نشه :دی
مرسی
سلام.
خیر، تا اونجایی که می دانم همان کلمه this را باید به کار ببرید. در واقع، به کلاسی (class) اشاره می کند که در آن هستیم.

------------------------------------------------

بستگی دارد هدف شما از یادگیری PHP چه بوده است. بله درست است که قالب ها و cms های زیادی وجود دارد، اما حتی اگر می خواهید با یک کد آماده که با PHP نوشته شده کار کنید، باید کدنویسی PHP را یاد گرفته باشید. شما وقتی یک ایده جدید در سایت خود داشته باشید یا بخواهید بخشی ابتکاری را به سایت اضافه کنید، دیگر کدهای آماده جوابگو نیست و باید آستین بالا بزنید و خودتان کد بنویسید.
شرکت هایی که برنامه نویس استخدام می کنند، فعالیت های گوناگونی دارند و ممکن است یک شرکت کوچک، از شما طراحی یک فرم ساده را بخواهد اما یک شرکت بزرگ، طراحی یک cms کامل را از شما بخواهد (بستگی به شرکت و سطح کاری آن دارد).

مرسی