کلیدستان

نسخه‌ی کامل: دانلود منوی شناور برای سایت شما
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.
فایل مربوط به منوی شناور برای سایت رو میزارم
اگه کسی مشکلی داشت اعلام کنه!

[attachment=324]
سلام.
با تشکر از شما ()، من عکس منو را هم می گذارم تا کاربران قبل از دانلود، شکل آن را ببینند :

این منو به طور ثابت در سمت چپ صفحه قرار می گیرد (وابسته به اسکرول افقی و عمودی نیست) و اگر کاربر، موس خود را بر روی هر یک از عنوان ها ببرد، توضیحات آن نمایش داده می شود.
هستی همین منو رو یه کم کامل ترش کنیم

همین منو چند تا مشکل کوچولوووووووووووو داره  و من چند تا سوال!

1)به درد موبایل نمیخوره--چون هم اون عملکرد کامپیوتر رو نداره(توموبایل موس نداریم که بره رو منو و منو نمایش داده بشه) 
راه حل ها: کل این منو بشه یه منو با طول دو پنجم منو قبل و عرضش هم برابر با منو قبلی(البته در حالتی که منو بسته است و موس روش نرفته)
که وقتی روش کلیک میکنی باز شه(گفتم که تو موبایل خبری از موس نیست)

2)وقتی صفحه نمایش رو کوچیک میکنیم سایزش تغیر نمیکنه(اندازه های منو برحسب پیکسل هستند و نه درصد)
لذا باید اندازه ها رو برحسب درصد انتخاب کنیم و یا این که چند تا بازه بزاریم و بگیم که اگه(اندازه مرورگر) تو این بازه اومد اندازه منو این قدر اگه رفت تو اون بازه اندازه منو اون قدر و...

3) عدم انتخاب آیکون های مناسب و قابل فهم برای بیننده سایت---آخه من همین منو رو به یکی دو نفر از بچه ها نشون دادم نصف آیکون ها رو نفهمید کارشون چیه!
4)عدم انتخاب ظروری ترین چیز ها در منو(مثلا من نمیدونم خبرخوان به چه درد منو شناور میخوره)---لذا چه چیز هایی باید در منو شناور قرار بگیره؟

5)آیا محل قرار گرفتن منو در صفحه مناسب است؟

6)آیا رنگ بندی مناسب است

7)آیا چیدمان این 4-5 تا گزینه مناسب است مثلا دکمه خانه باید در چه اولویتی قرار بگیرید--در بالای منو باید--در ته منو باشد ....

8)آیا ایده بهتر دیگری دارید