کلیدستان

نسخه‌ی کامل: ساخت برنامه اندروید-این بار بدون دانش کد نویسی!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
تاحالا با نرم افزارهای مختلفی برای برنامه نویسی اندروید اشنا شدیم اما حالا به معرفی سایتی می پردازم
که برنامه خود را به راحتی و در حداقل زمان میتوانید ساخته و به اشتراک بگذارید.
سایتApp makerجهت ساخت کتاب و بازی و هر نوع برنامه دیگری برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود
اما دارای محدودیت های زیادی می باشد یعنی شما کنترل کامل بر روی همه ی بخش های برنامه خود نخواهید
داشت و نمی توانید برنامه های ترکیبی را به وجود اورید اما برای ساخت برنامه و بازی های ساده کاربرد زیادی برای
شما دارد
جالبه، فکر کنم اگر بگردیم سایت های مشابه دیگری نیز پیدا بشه.
یک سوال :
فرض کنید یک app با این سایت ساختیم، بنده که گوشی اندروید ندارم چطور می تونم تستش کنم ؟
(۱۳۹۲/۰۳/۱۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ)'matrix' نوشته: [ -> ]یک سوال :
فرض کنید یک app با این سایت ساختیم، بنده که گوشی اندروید ندارم چطور می تونم تستش کنم ؟

روی دستگاه مجازی که با sdk میسازیمش.یعنی ما یک دستگاه اندرویدی روی کامپیوتر ایجاد میکنیم که با یک دستگاه واقعی شباهت های زیادی داره.بطور کلی برای برنامه نویسی اندروید وجود چنین چیزی لازمه چون ما باید برنامه خود را دائم روی ان تست کنیم.
اموزشش توی سایت کلیدستان هست
شبیه سازی برنامه های ساخته شده برای اندروید

البته اگر فقط می خواهید برنامه های اندرویدی را روی کامپیوتر اجرا کنید و نیازی به برنامه نویسی ندارید پیشنهاد من به شما
نرم افزارYouWave_Android می باشد چون هم سرعت بالاتر و هم محیط کاربری راحت تر و زیبا تری نسبت به دستگاه مجازی خود
sdkدارد.عکسی از محیط نرم افزار در پیوست موجود است.
(۱۳۹۲/۰۳/۱۸, ۰۷:۴۸ ب.ظ)'ali' نوشته: [ -> ]البته اگر فقط می خواهید برنامه های اندرویدی را روی کامپیوتر اجرا کنید و نیازی به برنامه نویسی ندارید پیشنهاد من به شما
نرم افزارYouWave_Android می باشد چون هم سرعت بالاتر و هم محیط کاربری راحت تر و زیبا تری نسبت به دستگاه مجازی خود
sdkدارد.عکسی از محیط نرم افزار در پیوست موجود است.

سلام.
من این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم. سرعت اجرای آن خیلی بهتر از virtual device می باشد. قبلا از نظر سرعت کم و آزاردهنده virtual device به فکر فرو رفته بودم که چه باید کرد اما این نرم افزار واقعا راه حل مناسبی است.
حتی کسانی که در eclipse کد مینویسن نیز میتونن با این نرم افزار برنامه خودشون رو تست کنند. روش این کار هم خیلی ساده است، کافی است که پروژه اندروید نوشته شده را به فایل apk تبدیل کرده و سپس توسط نرم افزار  YouWave Android ، آن را تست کنند. این تبدیل خیلی زمان بر نیست (حداقل از بالا آمدن virtual device کمتر زمان میبره) و آموزشش رو هم در مبحث زیر براتون نوشتم :

http://www.kelidestan.com/android/android-10.php
یه نکته ی دیگر را میخواستم بگم که دوستانی که گوشی اندرویدی دارن نیازی به دستگاه مجازی ندارند فقط کافیست
که درایور مخصوص گوشی خود را برای کامپیوتر گرفته و ان را نصب کنند.
بعد از ان با اتصال گوشی خود به کامپیوتر هر وقت در برنامه ایکلیپس بر روی اجرا پروژه کلیک کنید نرم افزار گوشی شما را بطور
خودکار شناسایی خواهد کرد و برنامه را روی گوشی شما نصب و اجرا خواهد کرد.
خوبی این روش اینه که شما دیگه از ظاهر واقعی برنامه روی گوشی واقعی اگاه خواهید شد و برنامه هایی که بر روی دستگاه مجازی
قابل اجرا نیستند(مثل برنامه هایی که دسترسی به شتاب سنج گوشی یا قطب نما دارند)بر روی گوشی اجرا می شوند.
دوستان اینم یه سایت دیگه که مثل سایت قبلی برنامه خودتونو انلاین میتونید طراحی کنید و امکانات بیشتری بهتون میده
the app builder
البته بیشتر توی زمینه ساخت برنامه برای وب سایت کاربرد داره

(۱۳۹۲/۰۳/۱۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ)'matrix' نوشته: [ -> ]جالبه، فکر کنم اگر بگردیم سایت های مشابه دیگری نیز پیدا بشه.
یک سوال :

جواب: برنامه blue stacks رو دانلود کن